Erkan Özcan’dan ilginç açıklama TEKNİK VE İDARİ OLARAK KULÜBÜ BEN YÖNETECEĞİM

Bir yandan transfer yasağı ile uğraşan diğer yandan da teknik direktör arayışlarını sürdüren Kastamonuspor 1966’da bir ilginç açıklamada kulüp başkanı Erkan Özcan’dan geldi.

 Erkan Özcan’dan ilginç açıklama TEKNİK VE İDARİ OLARAK  KULÜBÜ BEN YÖNETECEĞİM
banner72

 

Bir yandan transfer yasağı ile uğraşan diğer yandan da teknik direktör arayışlarını sürdüren Kastamonuspor 1966’da bir ilginç açıklamada kulüp başkanı Erkan Özcan’dan geldi.

Geçtiğimiz günlerde Radyospor’un canlı yayınına bağlanan Erkan Özcan, “Bu sezon değişik bir sistem deneyeceğim. Kendim adına. Kendim büyük ihtimalle yedek kulübesinde yer alacağım ve takımı idare edeceğim. Teknik ve idari olarak kulübü ben yöneteceğim. Teknik direktör olarak değil de oradaki durumlara müdahil olmak için orada yer alacağım. Benim İsviçre’den aldığım A Lisansım var. Belki ilerleyen zamanda Pro Lisans almayı düşünebilirim” dedi.

“LİGDE KALACAK VEYA PLAY-OFF  OYNAYACAK BİR TAKIM KURMA AMACIMIZ VAR”

Canlı yayında kulübün gelecek sezonki hedefleri ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, “Geçtiğimiz sezonki takımın çok ciddi bir maliyeti vardı. Takımın yaklaşık olarak yıllık futbolcu maliyeti 13 milyon TL civarındaydı. Bizim bulunduğumuz lige göre çok yüksek bir maliyet. Bu takımı ben kurmadım. Benden önceki yönetim bu takımı kurmuştu. Ben sadece devre arasında birkaç takviye yapmıştım. Bu maliyetlerle içinde bulunduğumuz krizde takımı tutmamız imkansız. Hedef küçülterek, maliyetin 3’te 1’ini hatta 4’te 1’ine düşerek ligde kalacak veya Play-Off oynayacak bir takım kurma amacımız var. O yüzden geçen sene takımda bulunan futbolcuları takımda tutmamız imkansız. Maddi durumlar el verse takımı olduğu gibi tutup, o takım bu sene şampiyon olurdu. Ama bunu başarabilecek maddi imkanlarımız maalesef yok” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER