banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Şubat 2019 Pazar

Erdoğan, Oktay ve Yıldırım’dan ‘geçmiş olsun’ telefonu Hakkı Köylü, Ankara’ya SEVK EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, geçtiğimiz gün bir restoranda rahatsızlanan ve Kastamonu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak anjiyo yapılan TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü’yü telefonla arayarak ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.

31 Temmuz 2018 Salı 09:24
  Erdoğan, Oktay ve Yıldırım’dan ‘geçmiş olsun’ telefonu  Hakkı Köylü, Ankara’ya     SEVK EDİLDİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, geçtiğimiz gün bir restoranda rahatsızlanan ve Kastamonu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak anjiyo yapılan TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü’yü telefonla arayarak ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.

Diğer taraftan Hakkı Köylü’nün dün Sağlık Bakanlığı helikopteri ile Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi. Köylü’nün tedavisine bu hastanede devam edilecek.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV