banner38

banner39

banner40

banner29
21 Haziran 2018 Perşembe

DP, Taşköprü’de Hasan Altan’ı destekleyecek

Taşköprü ilçemizde Demokrat Parti (DP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Hasan Altan’ı destekleme kararı aldı. Konuyla ilgili açıklamayı DP Taşköprü İlçe başkanı Mehmet Ilgaz yaptı.

07 Mart 2014 Cuma 10:43
DP, Taşköprü’de  Hasan Altan’ı destekleyecek
 Taşköprü ilçemizde Demokrat Parti (DP), Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) adayı Hasan Altan’ı destekleme kararı aldı. 
Konuyla ilgili konuşan DP Taşköprü İlçe başkanı Mehmet Ilgaz, “Taşköprü’müzün önceki Belediye Başkanı Hasan Altan’ın Taşköprü’ye yapmış olduğu hizmetleri unutmadık. Umuyoruz ki yeniden seçildiğinde yarım kalan projelerini ve bunlara yenilerini katarak hayata geçireceğine inanıyorum. Demokrat Parti ilçe yönetimi ve partililer olarak MHP adayı Hasan Altan’ı destekleme kararı aldık. Partililer olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.
MHP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hasan Altan da Demokrat Parti’nin kendilerine verdiği destekten dolayı İlçe Başkanı Mehmet Ilgaz’a ve tüm Demokrat Partililere teşekkür etti. Altan yaptığı açıklamada, “Sevdamız Taşköprü’ye hizmet etmek” dedi.
Demokrat Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen programa MHP adayı Hasan Altan, DP Taşköprü İlçe Başkanı Mehmet Ilgaz, MHP Kontenjan adayı Hakan Çetin’in yanı sıra çok sayıda partilikatıldı.

Akif Doğan/Taşköprü

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV