Doğru yoldayız

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Nasrullah Meydanı Kentsel Tasarım projesi çalışmasını yerinde inceleyerek, çalışmaların sonuna gelindiğini söyledi.

Doğru yoldayız


 Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Nasrullah Meydanı Kentsel Tasarım projesi çalışmasını yerinde inceleyerek, çalışmaların sonuna gelindiğini söyledi. Babaş, “Tarihin ihtişamının gün yüzüne çıktığı çalışmalarımız bölgeyi kapsayacak şekilde devam edecek. Bizlere daima destek vererek gücümüze güç katan asil hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Başkan Babaş, şu açıklamayı yaptı: “Tarihi Kentler Birliği tarafından ödülü projemiz Nasrullah Meydanı Kentsel Tasarım projemizde çalışmalarda sona geldi. Tarihin ihtişamının gün yüzüne çıktığı çalışmalarımız bölgeyi kapsayacak şekilde devam edecek. Tarihi Nasrullah meydanımızdaki çalışmalarda yaptığımız incelemelerde esnaflarımız ile gerçekleştirdiğimiz hasbihal gösterdi ki doğru yoldayız. Bizlere daima destek vererek gücümüze güç katan asil hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Kastamonumuzun tarihindeki zenginlikle şaha kalkacağına ve tüm hedeflerine bir bir ulaşacağına olan inancım tam. Türk Dünyası Kültür Başkenti ilanımız ilimizin ne kadar değerli olduğunun da bir ispatıdır. Cenab-ı Hakk’ın izni ve büyük birlikteliğimizle Dünya kentleriyle yarışır bir hale geleceğiz inşallah.”
 (Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2017, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER