Doğru Eksen'in Ekim 2021 sayısı çıktı

2012 yılı Haziran ayından bu yana Kastamonu, Çankırı, Karabük ve Sinop’un ekonomiden sanata, eğitimden siyasete hemen her konuda gözü, kulağı, sesi olan Doğru Eksen dergisinin, Ekim 2021 sayısı çıktı.

Doğru Eksen'in Ekim 2021 sayısı çıktı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ve basın sektörünün içinde bulunduğu yoğun sıkıntılar nedeniyle yaklaşık 2 yıldır yayınına ara veren Doğru Eksen, bu yıl ikinci sayısıyla, okuyucularının karşısına çıkıyor.

11 Ağustos'ta yaşanan ve bölgeyi etkileyen sel felaketi dosyası kapağı ile Doğru Eksen, Ekim 2021 sayısıyla yine dopdolu. Doğru Eksen, gündem yaratan haber dosyaları, tasarım ve baskı kalitesinin yanı sıra; genç, dinamik ve hırslı haber kadrosuyla Batı Karadeniz Bölgesi'nde eşine az rastlanan, aranan bir yayın organı haline geldi. Geride kalan 8 yılda tek amacı yayın bölgesindeki 4 ili her yönüyle ele alarak sıkıntıların çözülmesi, örnek çalışmaların da geniş kitlelere ulaştırılması olan Doğru Eksen, yayın politikasıyla okuyucularından da tam not alıyor. Doğru Eksen, okuyucularından aldığı güçle, pek çok haber konusu ile birlikte okurlarıyla olmaya devam edecek. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER