Müzik indir

28 Eylül 2020 Pazartesi

Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya “Kur’an ve Hayat” konulu konferans verdi

İlim Hikmet Sofrası Cumartesi Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya oldu.

10 Şubat 2020 Pazartesi 10:16
Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya  “Kur’an ve Hayat”  konulu konferans verdi
 

 

İlim Hikmet Sofrası Cumartesi Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya oldu.

Şeyh Şaban-ı Veli Camii Külliyesi Bayraklı Konak’ta gerçekleştirilen programa eski Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özcebeci, Ankara Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya, Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Hakkı Öğretici, Belediye Meclisi Üyesi Ali Yaykan, Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiftçi başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya tarafından Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiftçi, “Cumartesi İlim Hikmet Sohbetlerini geçen hafta tekrar başlatmış olup, 6 dönem 153. haftaya da ulaşmış bulunuyoruz” dedi.

Açılış konuşmasının ardından “Kur’an ve Hayat” konulu konuşmasını ve sunumunu gerçekleştiren Ankara Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya, “Kastamonu’ya sık sık geliyorum, bu da 8. gelişim oldu. Kastamonu’yu ve Kastamonu halkını seviyoruz. Misafirperverliklileri içinde çok teşekkür ediyorum. Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli’nin de bulunduğu bu manevi ortamda sunum ve konuşma yapmak beni ayrıca çok duygulandırıyor ve onurlandırıyor” dedi.

Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya’ya program sonunda İsmail Hakkı Özcebeci, İsmail Hakkı Öğretici, Ali Yaykan ve Mehmet Çiftçi tarafından plaket, teşekkür belgesi ve hediye verildi. Katılımcılara program sonunda Vakıf tarafından hazırlanılan ikram dağıtıldı.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV