Dev yatırım Eylül'de açılacak

Komşu ilimiz Karabük’te yayın yapan BRTV’de sunuculuğunu hemşehrilerimiz Mete Tafracı ve Seyfi Çullu’nun yaptığı “Her Telden” programının bu haftaki konuğu Hazerbey Okulları Kurucu Genel Müdürü Orhan Hazer oldu

Dev yatırım Eylül'de açılacak

Komşu ilimiz Karabük’te yayın yapan BRTV’de sunuculuğunu hemşehrilerimiz Mete Tafracı ve Seyfi Çullu’nun yaptığı “Her Telden” programının bu haftaki konuğu Hazerbey Okulları Kurucu Genel Müdürü Orhan Hazer oldu. Kastamonu’ya yaptığı yaklaşık 60 milyon liralık okul yatırımı ile adından söz ettiren Hazer, programda proje ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

YENİ HAZERBEY KAMPÜSÜ EYLÜL’DE AÇILACAK

Hazerbey Okulları Kampüsü’nün Kastamonu nezdinde tüm Batı Karadeniz’e kazandırıldığını ifade eden Orhan Hazer, “Eylül ayında yeni kampüsümüzde çağdaş, bireye özgü, dünya standartlarında bir eğitim öğretim yuvası ile karşınızda olacağız. Civar tüm illerimizden öğrencilerimizin olduğunu göz önünde bulundurarak 5 yıldızlı konseptte bir de yurt inşa ettik. Yüzde 100 İngilizce anaokulundan ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi, fen lisesi ve sağlık lisesi ile eğitimin her alanında varız ve biz kendimizi yalnız Kastamonu’nun değil tüm Batı Karadeniz’in koleji olarak görüyoruz. Çocuklarımıza uygun fiyatlarla kaliteli bir eğitim vermeye devam edeceğiz. Bunun sözünü veriyoruz. Şu an yaklaşık 700 öğrenciye hizmet veriyoruz ve 12 yıldır da bölgemizin parlayan yıldızı konumundayız” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN HER ŞEYİ ÇOK İNCE DÜŞÜNDÜK”

Kampüsün içerisinde birçok alanda eğitim ve spor faaliyetleri yapılabileceğini belirten Hazer, “Uzay gözlem evi, İHA eğitim alanı, 2 adet yüzme havuzu, kapalı spor salonu, 3 adet kütüphane, futbol, voleybol, basketbol, eskrim, tenis gibi tüm spor alanları, 7 adet laboratuvar, robotik kodlama atölyesi, gastronomi atölyesi, çocuğa özel hobi bahçesi, fitness salonu gibi çok geniş imkânlarla hayallerimize göre bu kampüsü kurduk. Çocuklarımız için her şeyi çok ince düşündük. Her zaman olduğu gibi özel bursluluk imkânlarımızla da yine velilerimize yardımcı olacağız. Yeter ki onlar bizi bir seçenek değil tercih olarak görsünler. Bugüne dek sağladığımız akademik başarıyı uluslararası düzeye de aktaracak kudrete sahibiz. Tüm velilerimize Hazerbey’e hoş geldiniz diyorum. Onları ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Herkesi okulumuza mutlaka bekliyoruz” şeklinde konuştu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER