banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Ocak 2019 Perşembe

Denizbank çiftçilerin yanında

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde her sene olduğu gibi bu sene de tarım emekçilerinin yanında olan Denizbank Kastamonu Şubesi, çiftçilere Ziraat Odası Kastamonu Şubesi ile birlikte pilav dağıttı.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 11:16
Denizbank çiftçilerin yanında
 

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde her sene olduğu gibi bu sene de tarım emekçilerinin yanında olan Denizbank Kastamonu Şubesi, çiftçilere Ziraat Odası Kastamonu Şubesi ile birlikte pilav dağıttı. Çiftçilerin bir günde değil, her gün yanında olduklarını bildiren Denizbank Kastamonu Şube Müdürü Murat Özcan, Denizbank olarak çiftçiye ve tarıma hep destek olduklarını olmaya da devam edeceklerini söyledi.
Çiftçilere özel destekleme kredileri, buzağı kulübeleri yaptıranlara masrafsız destek, “Denizden Toprağa” mobil uygulaması, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) projelerine destek, traktör alımda 7 yıla kadar vade yapan Denizbank’ın tarıma özel desteklerden söz eden Murat Özcan, “Tarımı sadece kredi değil, sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. Buzağı ölümlerini en aza indirmek için buzağı kulübeleri yaptıranlara faizsiz, masrafsız destek veriyoruz. ‘Denizden Toprağa’ isimli mobil uygulamamız da en çok dikkat çeken uygulamalardan biridir. Çiftçilerimize sağladığımız mobil uygulama telefona indirildiğinde çiftçimiz hava durumu, mahsüllerin alış-satış fiyatlarını öğrenebilecekler. Ayrıca çiftçilerimiz akıllarına takılan her soruyu mobil uygulamadaki ziraat mühendisine sorarak cevap alabiliyorlar” dedi.

“ÇİFTÇİLERİMİZİ DENİZBANK’A BEKLİYORUZ”

Denizbank Kastamonu Şube Müdürü Murat Özcan, tarım emekçilerin her derdine deva olmayı amaçladıklarını ifade ederek, “TKDK desteği projelerde de uygun faizlerle çiftçilerin yanındayız. Traktörlerde ise kredilendirme de yüzde 100 imkan ile 7 yıl vade yapıyoruz. Tüm çiftçilerimizi Denizbank’a bekliyoruz” diye konuştu.                             
Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV