banner29
27 Mart 2019 Çarşamba

Daday CHP Gençlik Kolları’ndan MÜZİK ZİYAFETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Daday Gençlik Kolları ve Daday Belediyesi, Dadaylıları kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.

03 Ağustos 2018 Cuma 09:01
Daday CHP Gençlik Kolları’ndan  MÜZİK ZİYAFETİ
 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Daday Gençlik Kolları ve Daday Belediyesi, Dadaylıları kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta “film” gösterimiyle Dadaylılara farklı bir hafta sonu yaşatan CHP Daday Gençlik Kolları ve Daday Belediyesi önceki akşamda ilçe meydanında “müzik” dinletisi organize etti. Dadaylıların büyük ilgi gösterdiği etkinliğe; Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, CHP Daday İlçe Başkanı Atilla Bayram Pirci, CHP Daday Gençlik Kolları Başkanı Hakan Kılınç’ın yanı sıra il ve ilçe yöneticileri de katıldı.

Müzisyen Halil Koçoğlu’nun seslendirdiği bir birinden hareketli ve güzel parçalarla eğlenen Dadaylılar, Belediye Başkanı Taş’tan ilçenin sosyal hayatına renk katan bu tür etkinliklerin devam ettirilmesini istedi.

TAŞ: 30 AĞUSTOS ETKİNLİKLERİMİZİN FESTİVAL HAVASINDA GEÇMESİNİ ARZULUYORUZ

Kültürel ve sanatsal etkinlikleri mevsim boyunca gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirten Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, müzik dinletisi öncesi yaptığı konuşmada Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kastamonu’ya gelişi, Şapka ve Kıyafet İnkılâbı’nın yıldönümünde Daday’da düzenleyecekleri etkinlikleri bir festivale dönüştürmek istediklerini müjdeledi.

 Dadaylıları bir araya getiren bu tür etkinliklerle birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularını perçinlemek istediklerini belirten Hasan Fehmi Taş, “Bu tür etkinliklerimizi mevsim şartları uygun olduğu müddetçe devam ettireceğiz. Amacımız birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularını bu tür kültürel ve sanatsal aktivitelerle daha da güçlendirmektir. Büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Daday’ı ziyareti Kastamonu’ya gelişi Şapka ve Kıyafet İnkılâbı’nın yıl dönümü dolayısıyla Ağustos sonunda gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizi bir festival havasında geçmesini arzuluyoruz. İki gün boyunca Daday’da bir birinden özel ve güzel etkinlikler düzenleyeceğiz. Bunun müjdesini de vermek istiyorum” diye konuştu.

BALTACI: KÜLTÜREL VE SANATSAL ETKİNLİKLER, EN AZ EKMEK VE SU KADAR ÖNEMLİDİR

Kültürel ve sanatsal etkinliklerin bir şehrin, bir ülkenin gelişmesinde önemli rol oynadığının altını çizen Milletvekili Hasan Baltacı ise “Gençlik kollarımız geçtiğimiz hafta film gösterimiyle sosyal yaşamı renklendiren bu tür etkinliklerine start verdi. Bu haftada sizler için müzik dinletisi organize etti. Bilime, sanata, kültüre emek harcıyorlar. Şunu unutmayalım ki; kültürel ve sanatsal faaliyetler en az ekmek kadar, su kadar önemlidir. Ülkemizde bizleri bir arada tutacak tüm kültürel ve sanatsal etkinliklere, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada destek vereceğiz. Ülkemizin aydın geleceği gençlerimiz başta olmak üzere bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Foto: CHP daday

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV