banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kayınbiraderi Hanönü’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın ağabeyi Ali Gülbaran, yakın arkadaşı Hanönülü Aydın Altuntaş ile birlikte Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar’ı ziyaret etti.

12 Haziran 2018 Salı 11:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  kayınbiraderi Hanönü’de
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın ağabeyi Ali Gülbaran, yakın arkadaşı Hanönülü Aydın Altuntaş ile birlikte  Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar’ı ziyaret etti.

Başkan Uçar’ı makamında ziyaret eden Ali Gülbaran’ın ziyareti esnasında AK Parti Hanönü İlçe Başkanı Tahsin Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Özdemir, AK Parti Hanönü İl Genel Meclis üyesi Doğan Akkaya ve partililer de hazır bulundu.

Başkan Uçar, Hanönü’de gerçekleştirilen yatırımları, projeleri ve çalışmaları Gülbaran ile paylaştı. Başkan Uçar’ın çalışmalarını oldukça başarılı bulan Gülbaran, kısa süre içerisinde büyük işlere imza atan Başkan Uçar’ı tebrik etti. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaret sonrasında Ali Gülbaran ve beraberindekiler ilçe esnaflarını ziyaret ederek hediye dağıttı.

Başkan Uçar, ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirirken Ali Gülbaran’a ilçenin adını alan tarihi han maketi ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Hasan Yılmaz/Hanönü


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV