Cozuroğlu, Mütevelli Heyeti'ne seçildi

BEYÇELEBİ Mahallesi Muhtarı Rıfat Cozuroğlu, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen seçimde, Kastamonu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti’ne seçildi

Cozuroğlu, Mütevelli Heyeti'ne seçildi

 

Cozuroğlu, Mütevelli Heyeti'ne seçildi

BEYÇELEBİ Mahallesi Muhtarı Rıfat Cozuroğlu, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen seçimde, Kastamonu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti’ne seçildi. 7 yıldır Beyçelebi Muhtarlığı görevini yürüten Cozuroğlu, Mütevelli Heyeti’ne seçilmiş olmanın gurur ve heyecanını yaşadığını belirterek; “Muhtarlarımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda kimsenin hak ve hukukunu yemeden, en güzel şekilde bu bilgileri değerlendirerek mağdur ailelerin her zaman destekçisi olacağız. Onların sesi olarak, görevlerimizi layıkıyla yerine getireceğiz” dedi.

ÇÖLEZ; “MUHTARIMIZIN GÖSTERECEĞİ GAYRET VE ÇABADAN HİÇ ŞÜPHEMİZ YOKTUR”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Merkez Mahalle Muhtarları Derneği  Başkanı ve Kuzeykent Mahalle Muhtarı Hakan Çölez ise; “Kastamonulular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın bu dönemki Mütevelli Heyeti’ne seçilecek olan muhtarımızdan evvel, bugüne kadar ihtiyaç sahibi ailelerin ailesi olan devletin eli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda hizmet eden muhtarımız Ali Ortaoruç’a Kastamonu Merkez Mahalle Muhtarları Derneği adına teşekkür ediyorum. Bugüne kadar tüm muhtarlarımız gibi 7 senelik muhtarlık sürecinde muhtarlığının her türlü imkânı değerlendirerek ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyacını karşılamak için çalışan çabalayan Beyçelebi Mahallesi Muhtarımız Rıfat Cozuroğlu, mütevelli heyetine aday olmuş, merkez mahalle muhtarlarımızın kabulleri ve destekleriyle mütevelli heyetine seçilmiştir. Değerli muhtarımızın Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı’nda göstereceği üstün gayret ve çabadan hiç şüphemiz yoktur. Merkez mahalle muhtarları adına bu hizmet gömleğini giyen Rıfat muhtarımıza hayırlı vazifeler başarılı çalışmalar dilerim” dedi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER