Çölez-Kızılay işbirliği 'can' oluyor

Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez ve Kızılay Kan Merkezi'nin ortak çalışmalarıyla; Kuzeykent Mahallesi'nde mobil kan bağış standları kurularak, pandeminin de etkisiyle azalan kan stoklarına takviye yapılıyor

Çölez-Kızılay işbirliği 'can' oluyor

 

Çölez-Kızılay işbirliği 'can' oluyor

Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez ve Kızılay Kan Merkezi'nin ortak çalışmalarıyla; Kuzeykent Mahallesi'nde mobil kan bağış standları kurularak, pandeminin de etkisiyle azalan kan stoklarına takviye yapılıyor. Kuzeykent Mahallesi Eksen Kiba Ada Sitesi içinde düzenlenen kan bağış etkinliği kar ve soğuğa rağmen katılımın yoğun olması dikkatlerden kaçmadı. Özellikle daha önce hiç kan vermemiş olan kişilerin çoğunlukta olması da dikkat çeken bir başka yön oldu. 

“İLK KEZ KAN BAĞIŞI YAPANLAR ÇOĞUNLUKTAYDI”

Kuzeykent Mahalle Muhtarlığı ve Kızılay Kan Bağış Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği kan bağış etkinliğinde, site dışından gerçekleşen katılımlar ile beraber toplamda 30 ünite kan bağışı yapıldı. Kuzeykent Mahalle Muhtarı Hakan Çölez konuyla ilgili olarak şöyle konuştu; “Mahalle Muhtarı olarak her şartta insanımızın kan talebini karşılayabilmek için çalışan Türk Kızılay'ı Kastamonu Kan Bağış Merkezi çalışanlarına, Eksen Kiba Ada Sitesi Diriliş yönetimine, apartman denetçilerine ve site çalışanlarına teşekkür ederim. Burada etkili olan kısım kar yağıyor bir taraftan hava çok soğuktu bunlar da etkisi oldu. Yine de güzel bir katılım sağlandığını düşünüyorum. 30 ünite kan bağışı gerçekleşti'' dedi.

“AKKENT SİTESİ, 64 ÜNİTE KAN BAĞIŞIYLA BİZLERİ GURURLANDIRDI”

Ayrıca Kuzeykent Mahalle Muhtarı Hakan Çölez, Kuzeykent Mahallesi Muhtarlığı ve Kastamonu Türk Kızılay'ı Kan Bağış Merkezi’nin Kuzeykent Mahallesi Akkent sitesinde ortaklaşa düzenlediği kan bağış etkinliğine de değindi. Yapılan Kan Bağışı Etkinliğinde 64 ünite kan bağışı gerçekleşti. Konuyla ilgili düşüncelerini ifade eden Kuzeykent Mahalle Muhtarı Hakan Çölez;“Geçtiğimiz hafta Kızılay Kan Bağış Merkezi ile birlikte organize ettiğimiz Akkent Sitesi’nde gerçekleştirilen kan bağış etkinliğinde 64 ünite kan bağışıyla bizleri gururlandıran Akkent Sitesi sakinlerine, mesaj yoluyla haberleşmeyi kolaylaştıran site yöneticisi ve apartman yöneticilerine teşekkür ediyorum. Desteklerinden dolayı da Akkent site sakinleri adına site yöneticisi Özkan Aşıkoğlu'na teşekkür belgesini, Türk Kızılay'ı Kastamonu Kan Bağış Merkezi Organizatörü Cengizhan Muratoğlu Bey ile beraber takdim ettik” dedi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER