banner38

banner46

banner47

27 Mayıs 2020 Çarşamba

Çocuklarını göremeyen anne iş yerini bastı

Hanönü ilçemizde geçtiğimiz günlerde icra yoluyla çocuklarını haczederek görmek isteyen anne, ailenin çocukları göstermek istememesi üzerine çocukların kuzeninin iş yerini basarak bir kadını darp etti.

05 Eylül 2018 Çarşamba 09:34
Çocuklarını göremeyen anne iş yerini bastıHanönü ilçemizde geçtiğimiz günlerde icra yoluyla çocuklarını haczederek görmek isteyen anne, ailenin çocukları göstermek istememesi üzerine çocukların kuzeninin iş yerini basarak bir kadını darp etti. 
Hanönü ilçemizde boşanan çiftin çocuklarının velayeti babalarına verildi. 9 aydır eski eşinden ayrı yaşayan anne, yasal olarak çocuklarını görmek istedi. Temmuz ayında çocukların anneleriyle görüşme zamanı geldiğinde çocuklar annelerine gitmek istemedi. Baba, annelerinin yanına gitmek istemeyen çocuklarını bu yüzden görüşmeye göndermedi. Bunun üzerine anne, karakola giderek şikayetçi odu. Annenin şikayeti üzerine çocuklar icra memurları tarafından haczedilerek zorla annelerine götürüldü. Çocukların bu haciz işlemi sorasın da gözyaşı dökmesi bir cep telefonuna kayıt edilmiş ve izleyenler tarafından da yürekleri dağlamıştı. 
Kısa bir süre öncede tekrar çocuklarını görmek isteyen anne, çocuklarını göremeyince bu sefer çocuklarının kuzeni olan iş yerine gitti. Burada tartıştığı çocuklarının kuzenini darp etti. Çocuklarını zorla almak isteyen anne, iki kişiyle beraber çocukların kuzenini darp etti. Çocuklarını zorla almak isteyen anne, boşandığı eşinin yeğeni S.E.’ye ait iş yerini iki kadınla birlikte bastı. İş yerini basan anne ve arkadaşları, S.E.’yi darp etti. Olay sonrasında açıklama yapan S.E., öğlen iş yerine gelen D.E, N.Ç. ve F.Ç’nin kendisine saldırdığını iddia etti. S.E., darp edildikten sonra hastaneye giderek darp raporu aldı. Kolundan yaralanan S.E., ayrıca kolu sargıya alınarak hastaneden taburcu edildi. Olayın ardından polisi çağırıp tutanak tutturduğunu ve şikayetçi olduğunu belirten S.E., “Cumartesi günü hiç arayıp sormadan karakola gidip, 'çocuklarımı bana göstermiyorlar' diyerek şikayet etti. Dün de iş yerimizi basıp beni darp ettiler. Sağ kolumda çatlak, sırt ve göğüs bölgemde morluklar, kollarımda tırnak izleri olduğuna dair darp raporu var. Amcam ve ayrılma aşamasında olduğu eşinin çocukları bizim yanımızda kalıyor. Temmuz ayında icra yoluyla çocuklarını mahkemenin tanıdığı süre içerisinde alıp götürmüştü” şeklinde konuştu. (iha)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV