Cinayet zanlısı denetimde yakalandı

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen denetim ve çalışmalar sonucunda; 18 adet ruhsatsız tabanca ve tabancalara ait 19 adet şarjör, 159 adet dolu fişek, ayrıca farklı miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi

Cinayet zanlısı denetimde yakalandı

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen denetim ve çalışmalar sonucunda; 18 adet ruhsatsız tabanca ve tabancalara ait 19 adet şarjör, 159 adet dolu fişek, ayrıca farklı miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Bu kapsamda 19 şahıs hakkında adli işlem yapılırken, kasten adam öldürmek suçundan aranan 1 şahıs yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce 27.05.2021-10.06.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen denetim faaliyetleri ve çalışmalar sonucunda; 18 adet ruhsatsız tabanca ve tabancalara ait 19 adet şarjör, 159 adet dolu fişek ile farklı miktarlarda Metamfetamin, Bonzai ve uyuşturucu hap ele geçirildi. Denetimler kapsamında 19 kişi hakkında adli işlem yapılırken, Kasten Adam Öldürmek suçundan aranan 1 şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER