banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
21 Ocak 2019 Pazartesi

CiDELi ELiF ZEHRA HERKESi DUYGULANDIRDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de AK Parti Grup Toplantısındaki konuşmasının ardından kürsüye gelerek şiir okuyan küçük çocuklar partililerden büyük alkış topladı.

08 Şubat 2018 Perşembe 11:16
CiDELi ELiF ZEHRA HERKESi DUYGULANDIRDI
 

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de AK Parti Grup Toplantısındaki konuşmasının ardından kürsüye gelerek şiir okuyan küçük çocuklar partililerden büyük alkış topladı. Çocuklar, dua ve şiirler okudu. Bu çocuklardan biri de Cideli Sinan Açar’ın kızı Elif Zehra oldu. 
‘Sakarya’ şiirinin tamamını okuyan Elif Zehra, Cumhurbaşkanı ve Başbakan olmak üzere salondaki herkesi duygulandırırken, uzun süre ayakta alkışlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da minik konuklarını oyuncaklarla ödüllendirerek sevindirdi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan ve Cide İmam Hatip Lisesi Mezunu olan Cideli Sinan Açar, sosyal medya hesabından şunları paylaştı; “Bugün TBMM’de Sakarya şiirini okuyan kızım Elif Zehra’mı kutluyorum. Bize bu özel anı yaşattığı için kızıma minnettarım. Tek temennim vatanına-milletine, dinine-bayrağına sımsıkı bağlı olan nesiller yetiştirmek. Rabbim herkese de nasip etsin. Bu özel günü bize yaşatmaya vesile olan, her türlü saygı-sevgi-övgüye değen, dünya liderimiz, gönlü-yüreği sevgi dolu olan, ölümüne kadar her zaman, dimdik yanında duracağımız sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ailem adına çok teşekkür ediyorum.” 
Mehmet Salman/Cide

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV