CiDELi ELiF ZEHRA HERKESi DUYGULANDIRDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de AK Parti Grup Toplantısındaki konuşmasının ardından kürsüye gelerek şiir okuyan küçük çocuklar partililerden büyük alkış topladı.

CiDELi ELiF ZEHRA HERKESi DUYGULANDIRDI
banner72

 

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de AK Parti Grup Toplantısındaki konuşmasının ardından kürsüye gelerek şiir okuyan küçük çocuklar partililerden büyük alkış topladı. Çocuklar, dua ve şiirler okudu. Bu çocuklardan biri de Cideli Sinan Açar’ın kızı Elif Zehra oldu. 

‘Sakarya’ şiirinin tamamını okuyan Elif Zehra, Cumhurbaşkanı ve Başbakan olmak üzere salondaki herkesi duygulandırırken, uzun süre ayakta alkışlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da minik konuklarını oyuncaklarla ödüllendirerek sevindirdi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan ve Cide İmam Hatip Lisesi Mezunu olan Cideli Sinan Açar, sosyal medya hesabından şunları paylaştı; “Bugün TBMM’de Sakarya şiirini okuyan kızım Elif Zehra’mı kutluyorum. Bize bu özel anı yaşattığı için kızıma minnettarım. Tek temennim vatanına-milletine, dinine-bayrağına sımsıkı bağlı olan nesiller yetiştirmek. Rabbim herkese de nasip etsin. Bu özel günü bize yaşatmaya vesile olan, her türlü saygı-sevgi-övgüye değen, dünya liderimiz, gönlü-yüreği sevgi dolu olan, ölümüne kadar her zaman, dimdik yanında duracağımız sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ailem adına çok teşekkür ediyorum.” 
Mehmet Salman/Cide
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER