CHP’li gençler siftah bıraktı

CHP Kastamonu İl Gençlik Kolları Başkanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik olarak sıkıntı yaşayan Kastamonu esnafına temsilen siftah bıraktı

CHP’li gençler siftah bıraktı
banner72

CHP Kastamonu İl Gençlik Kolları Başkanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik olarak sıkıntı yaşayan Kastamonu esnafına  temsilen siftah bıraktı.

CHP’li gençler, Belediye Caddesi ve Nasrullah Meydanı civarında bulunan dükkanların kapısına, “Siftah bizden, bereket Allah’tan. Yaşadığımız bu zor günlerde Kastamonu’nun evlatları olarak her zaman yanınızdayız. Bugün siftahınızı bizden yapın istedik” yazılı ve üzerinde 1 TL bulunan kartlar yapıştırdı.

Salgın döneminde esnafların baskı altında olduğunu belirten Gençlik Kolları İl Başkanı Alican Yılmaz, “Hepimizin bildiği gibi ülkece zor günlerden geçiyoruz. Bizler, bu şehrin evlatları olarak istedik ki esnaflarımız yaşayacağımız yeni sürecin ilk gününde en azından manevi olarak yanlarında olduğumuzu hissetsinler ve bir tebessümle dükkanlarını açsınlar. Sevgili esnaf kardeşlerimiz, kıymetli esnaf büyüklerimiz... Daha sağlıklı daha güzel daha aydınlık günlerde buluşmak temennisiyle hepinize hayırlı işler diliyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER