banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Şubat 2019 Pazar

CHP milletvekili adayı Ayşegül Soylu Muslu İhsangazi kaderiyle baş başa bırakıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu milletvekili adayı Ayşegül Soylu Muslu, 24 Haziran seçim çalışmaları çerçevesinde İhsangazi ilçemize beşinci ziyaretini gerçekleştirdi.

21 Haziran 2018 Perşembe 11:33
CHP milletvekili adayı Ayşegül Soylu Muslu İhsangazi kaderiyle baş başa bırakıldı
 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu milletvekili adayı Ayşegül Soylu Muslu, 24 Haziran seçim çalışmaları çerçevesinde İhsangazi ilçemize beşinci ziyaretini gerçekleştirdi. Seçmenlerle bir araya gelen Soylu Muslu, ilçenin sorunları hakkında bilgi alıp, partilerinin program ve planlarıyla ilgili bilgiler verdi.
Soylu Muslu, “AKP iktidarında eğitimin dibe vurduğu ilçelerimizin başında İhsangazi'de yer almaktadır. İhsangazi'yi niteliksiz eğitime mahkum eden bu iktidar İhsangazimize bir matematik öğretmenini bile çok görmüştür. Öğretmen sayısının yetersiz olduğu İhsangazimizde çocuklarımız adeta kaderiyle baş başa bırakılmıştır” dedi.
“İhsangazi sağlık alanında da AKP iktidarından beklediği ve hak ettiği ilgiyi görememiştir” diyen Soylu Muslu, şöyle konuştu: “Sadece İhsangazi değil tüm ilçelerimizin en önemli sorunlarının başında kuşkusuz doktor sayısının yetersiz oluşu gelmektedir. Biz istiyoruz ki her ilçemizde kadın doğum uzmanı, çocuk doktoru, göğüs hastalıkları uzmanı olsun. İhsangazi'deki hemşehrilerimiz Çankırı senin, Ankara benim hastane aramaya mahkum edilmesin, sevk yollarında can vermesin! Sizler bize sahip çıkıp Meclis’e gönderdiğinizde bu büyük sorunun en yakın takipçisi olacağız. Çözümü için her türlü gayreti göstereceğiz.
İhsangazi'nin marka ürünü olan ‘Siyez’e her zaman sahip çıkacağız. Üretimde kullanılan tohum, gübre ve tarım ilacı gibi girdilerin vergilerini düşürerek, maliyetleri aşağıya çekeceğiz. 
Türkiye ve Kastamonu tarihi bir kavşağa yaklaşmıştır. Cumhuriyet Halk Partisi’nin toplumda yarattığı umudu, demokrasi zaferine dönüştürmek için bizler hazırız.” 
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV