CHP'li gençlerden 2021 faaliyet dökümü

CHP Kastamonu Gençlik Kolları İl Başkanlığı, 2021 yılı faaliyet raporunu yayınladı. Spor, kültürel ve siyasal anlamda çok sayıda etkinlik gerçekleştiren CHP Gençlik Kolları İl Başkanlığı, sosyal medya ağırlıklı çalışmalarının yanı sıra; merkez ve ilçelerde gerçekleştirdiği üye standı çalışmalarıyla da vatandaşlarla buluştu.

CHP'li gençlerden 2021 faaliyet dökümü
banner72

OCAK

Varlık Fonuna aktarılan Milli Piyango ikramiyelerinin SMA hastası çocuklar için kullanılması adına sosyal medya çalışmasıyla 2021 yılına başlayan CHP Gençlik Kolları, Ocak ayında; muhtar ziyaretleri, belediye meclis üyesi ziyaretleri gerçekleştirdi.

ŞUBAT

Şubat ayında ise Kredi Yurtlar Kurumu'na olan öğrenim kredi borçlarıyla ilgili karikatür çalışmaları yapan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Alican Yılmaz ve yöneticilerin öncülüğünde esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.

MART

Mart ayına ise İYİ Parti ve Saadet Partisi il başkanlıklarını ziyaret ederek başlayan CHP Gençlik Kolları, Bozkurt ilçesinde ve merkez ilçede gençlerle buluştu. 13 Mart'ta 1989-1994 yılları arasında Kastamonu'ya hizmet etmiş Belediye Başkanı Faruk Nuhoğlu'nu kabri başında anan teşkilat, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla hazırladıkları hatıra gazeteleri saha çalışması yaparak vatandaşlara dağıttı.

NİSAN

Nisan ayında ise CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan '128 Milyar Dolar Nerede?' çalışmasına katılım sağlayan Gençlik Kolları İl Teşkilatı, İYİ Parti Gençlik Kolları Kastamonu İl Başkanlığı ile birlikte SMA hastalığına farkındalık oluşturmak üzere saha çalışması gerçekleştirdi.

MAYIS

19 Mayıs'ta gençlik konvoyu organize eden CHP Gençlik Kolları İl Başkanlığı, Mayıs ayında esnaf ziyaretleri gerçekleştirmeyi ihmal etmezken, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Devrekani Temsilciliğinin açılışına katıldı.

HAZİRAN

Haziran ayına, esnaflara siftah parası dağıtarak başlayan Gençlik Kolları, ekonomide yaşanan sıkıntılar sebebiyle sıkça esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken, 19 Haziran'da Gençlik Kolları İl Başkanı Alican Yılmaz, Gençlik Kolları Merkez İlçe Başkanı Onur Er ve yöneticiler, Gençlik Kolları Cide İlçe Başkanı ve yönetimini ziyaret etti, Cideli gençler ile buluştu. İl Teşkilatı, Haziran ayını; eğitimdeki adaletsizlik ve eşitsizlik konusu üzerine Gençlik Kolları İl Başkanı  Alican Yılmaz tarafından basın açıklamasıyla tamamladı.

TEMMUZ

Temmuz ayında yaşanan zamlarla ilgili basın açıklaması yapan CHP Gençlik Kolları teşkilatı, ay boyunca spor, kültürel ve siyasi etkinliklerine devam etti.

AĞUSTOS

Ağustos ayında Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i Kastamonu'ya ziyareti dolayısı ile karşılama törenine katılım sağlanarak, Genel Başkan Meral Akşener'e yöresel hediyeler takdim edildi. 6 Ağustos'ta TEMA vakfına 100 adet fidan desteğinde bulunan CHP Gençlik Kolları İl Başkanlığı, ertesi gün maddi olarak zor günler geçiren GMG Kastamonuspor'u tesislerde ziyaret etti ve Taşköprü ile Daday'da gerçekleştirilen Danışma Kurulu toplantılarına katılım sağladı.

11 Ağustos'ta sahil ilçelerimizde yaşanan sel afeti sonrası bölgeye giden CHP Gençlik Kolları üyeleri, bölgede yürütülen çalışmalara katılım sağladı. Bozkurt ilçesinde yaşanan üzücü sel felaketi sonrası bölgeye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ve milletvekillerine eşlik edildi.

Ağustos ayı boyunca Bozkurt'ta kalan CHP Gençlik Kolları İl Teşkilatı, bölgede gerçekleştirilen yardım çalışmalarına destek verdi.

EYLÜL

Eylül ayına Kastamonu Üniversitesi'ni kazanan öğrenciler için sosyal medya çalışması yaparak başlayan CHP'li Gençler, kendi aralarında gerçekleştirdikleri spor organizasyonlarının yanı sıra,  üniversitede öğrencilerin yaşadığı yurt sorunu hakkında basın açıklaması gerçekleştirdi.

EKİM

Yeni üye olan gençlerimize rozetleri Gençlik Kolları İl Başkanı Alican Yılmaz tarafından yeni üye olan gençlere rozetlerinin takılmasıyla Ekim ayına başlayan CHP Gençlik Kolları,  yeni öğretim döneminin başlamasıyla birlikte üniversite öğrencilerine yönelik Kastamonu Üniversitesi önünde saha çalışması gerçekleştirdi.  Ekim ayında esnaf ziyaretlerine devam eden CHP'li Gençler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla CHP tarafından organize edilen konvoyun hazırlıklarına destek verdi ve programa katıldı.

KASIM

Kasım ayında 16. Olağan Gençlik Kolları Kurultayı'na delegeler ve yöneticiler ile birlikte katılım sağlayan CHP'li Gençler, 16 Kasım'da merkez ve Cide ilçelerinde üye standı çalışmalarını sürdürdü. CHP Gençlik Kolları İl Teşkilatı, Kasım ayı boyunca birçok ilçede ve merkezde üye kaydı gerçekleştirdi.

ARALIK

CHP Gençlik Kolları Teşkilatı, Aralık ayını ise sosyal medya çalışmalarının yanı sıra parti üyeleriyle halı saha maçları gerçekleştirdi. (Burak Yumukoğlu)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER