banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
18 Ekim 2019 Cuma

CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin Bu seçim zafer değil yeni bir başlangıçtır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, 23 Haziran İstanbul seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

25 Haziran 2019 Salı 10:40
 CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin  Bu seçim zafer değil yeni bir başlangıçtır
 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, 23 Haziran İstanbul seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

“TÜM YURTTAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bu seçimin bir zafer değil, yeni bir başlangıç olduğunu ifade eden Erbilgin şunları söyledi; “23 Haziran seçimleri iptal edilen 31 Mart’taki adaletin yeniden tesisi olmuştur. 23 Haziran seçimleri kutuplaşmaya karşı kucaklaşmanın, kavgaya karşı barışın, israfa karşı üretmenin seçimi olmuştur. Bu seçimler esasen bir zafer değil, tüm Türkiye için yeni bir başlangıçtır. Kastamonu’dan oy vermeye gelen tüm hemşehrilerime, İstanbul’da oy kullanan partili partisiz tüm yurttaşlarımıza teşekkür ediyorum. İstanbul’da ter döken İYİ Parti İl Başkanı şahsında İYİ Partili tüm arkadaşlarımızı saygıyla selamlıyorum. CHP İl Başkanı olarak yaklaşık 15 gündür İstanbul’da hemşehrilerimizle kucaklaştık. Onlara yeni Türkiye’yi, eşit ve adil Türkiye’yi anlatmaya çalıştık. Milletvekilimiz Hasan Baltacı bizden daha uzun bir süredir İstanbul’da ter döküyor. Fatih’teki görevi öncesinde Maltepe’de oy pusulalarının başında nöbetler tutup, hemşehrimizle bir araya gelerek Türkiye hayalini anlatma fırsatı buldu. Bizler de sayın Milletvekilimiz Hasan Baltacı ile bazen aynı programlara bazen de farklı programlara katılarak İstanbul’daki Kastamonu’nun yeniden farkına varılmasına katkı sunmaya çalıştık. Kastamonuluların bir araya geldiğinde büyük bir güce dönüşeceğine, Kastamonuluların da tüm Türkiye için eşit ve adalet taleplerini yüksek sesle haykırdıklarına şahitlik ettik.

Çocuklar için, kadınlar için Türkiye için, güzel bir Türkiye güzel bir İstanbul hayal ettiklerini gördük. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu şahsında partimize destek verdiklerine şahit olduk. Bu duygularla tüm Kastamonululara teşekkür ediyorum.”

Elif Kural Keşkekoğlu

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV