banner38

banner39

banner46

banner47

05 Nisan 2020 Pazar

CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin mazbatasını aldı Kastamonu için iktidara hazırız

Pazar günü gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 37. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Kastamonu İl Başkanı seçilen Hikmet Erbilgin ve yönetim kurulu dün İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

28 Şubat 2020 Cuma 11:04
 CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin mazbatasını aldı  Kastamonu için  iktidara hazırız
 


Pazar günü gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 37. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Kastamonu İl Başkanı seçilen Hikmet Erbilgin ve yönetim kurulu dün İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Adliye çıkışında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, sözlerine Regaip Kandili’ni kutlayarak başladı. Erbilgin, “Öncelikle İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutluyorum. Regaip Kandili inşallah bu günlerde yaşadığımız büyük acıların son bulmasına vesile olur. Barışa, kardeşliğe hizmet eder diye temenni ediyorum” dedi.

“KASTAMONU’NUN SORUNLARI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İl kongresinin coşkulu, birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini ifade eden Hikmet Erbilgin, “Bu bizlere yeni yönetim kurulunda ki arkadaşlarıma cesaret vermekle birlikte, önceki dönem yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımızın amaçlarına ulaştığını da gösteriyor. Ben bu vesile ile daha önce görev almış arkadaşlarıma teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Yeni dönemde omuzlarımızda çok daha ciddi bir sorumluluk var. Çünkü Türkiye’nin ve Kastamonu’nun içinde bulunduğu koşullar belli, biz birbiri ile el ele vermiş, kenetlenmiş, birbirine güvenen bir partiyi ve yönetimi inşa ettikten sonra Kastamonu’nun sorunları için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“BİZLER KASTAMONU İÇİN İKTİDARA HAZIR BİR EKİBİZ”

‘Yine Hakkı Köylü’leri rahatsız edeceğiz. Yine Doğan Ünlü’leri rahatsız edeceğiz’ diyen Erbilgin,“Yine yetimin hakkını sormaya devam edeceğiz. Yine bizim vergilerimizin nasıl kullanıldığını sormaya devam edeceğiz. Gerekirse Kıbrıs’ta kimin kumar borcu var, borçları kimler ödedi? Bunları da sormaya devam edeceğiz. Sadece sormakla kalmayacağız. Bizler Kastamonu için iktidara hazır bir ekibiz. Kastamonu’nun bütün sorunlarına yönelik çözüm önerilerimizi de ilerleyen günlerde herkes görecek. Çünkü biz yereli yönetmeye hazır bir kadro ile iş başına geldik. Türkiye’yi yönetecek kadroları da sayın genel başkanımız hazırlıyor. Cumhuriyet Halk Partisi iktidara hazır bir partidir” diyerek sözlerini noktaladı.

Serkan Horuz

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV