banner29
26 Mart 2019 Salı

CHP heyetinden ziyaret

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 24’üncü Dönem CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi,

18 Nisan 2018 Çarşamba 11:39
CHP heyetinden ziyaret


 İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 24’üncü Dönem CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, CHP İl Başkanı Hasan Baltacı ve beraberlerindeki heyet dün Vali Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.
Karşılıklı hediye takdiminin gerçekleştiği ziyarette Vali Yaşar Karadeniz ile Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kastamonu’nun tarihi ve kültürel değerleri hakkında sohbet etti. Ayrıca İmamoğlu Beylikdüzü tarihi hakkında da kısa bir bilgi vererek, Kastamonu’nun kültürel değerlerine hayran kaldığını ifade etti. 
BAŞKAN BABAŞ’A ZİYARET

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 24’üncü Dönem CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, CHP İl Başkanı Hasan Baltacı ve beraberlerindeki heyet daha sonra Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti. Heyet ile bir araya gelen Başkan Babaş, İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, ilin kültürünü ve tarihini ayağa kaldırmak için yaptığı çalışmalar ile şehircilik alanında gerçekleştirdiği projeler hakkında kısa bir sunum yaptı. Ziyaret karşılık hediye takdiminin ardından
 son buldu. 
 (Haber Merkezi)
Anahtar Kelimeler: CHP Heyetinden Ziyaret

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV