ÇALIŞMALARI YERiNDE iNCELEDi

Bir dizi toplantı ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Bakan Yardımcısı Harun Tüfekciye AK Parti Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Halil Uluay, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu DSİ 23.Bölge Müdürü Hayrettin Baysal, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Hayati Özgür ve Sinop Orman ve Su İşleri 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit eşlik etti.

ÇALIŞMALARI YERiNDE iNCELEDi

 

Bir dizi toplantı ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Orman ve Su İşleri  Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Bakan Yardımcısı Harun Tüfekciye AK Parti Milletvekilleri Hakkı  Köylü ve Metin Çelik, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Halil Uluay, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu DSİ 23.Bölge Müdürü Hayrettin Baysal, Kastamonu Orman Bölge Müdürü  Hayati Özgür ve Sinop Orman ve Su İşleri 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit eşlik etti.
İlimizde yapılan yatırımlar, çalışmalar, şehrimizin tarihi ve kültürel yapısı hakkında Vali Yaşar Karadeniz'den bilgiler alan Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci Valilik şeref defterini imzaladıktan sonra beraberindeki heyetle Kastamonu Belediyesi tarafından hizmete açılan Turhan Topçuoğlu Şehir Parkında ve restorasyonu devam eden Nasrullah Meydanı'nda bir süre incelemelerde bulundu. Yapılan ziyaret ve incelemelerden dolayı memnuniyetini ifade eden Harun Tüfekci, Cem Sultan Bedesteni’nde yediği akşam yemeğinin ardından ilimizden ayrıldı.   
(Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER