'Büyük bir yangında vay halimize'

Cebrail Mahallesi, Kırçeşme sokak Gevgeşoğlu apartmanının boşluğunda yangın çıktı. Çıkan yangına İtfaiye ekipleri müdahale etti

'Büyük bir yangında vay halimize'

UCUZ ATLATILAN YANGIN SONRASI, MAHALLE MUHTARI TEPKİ GÖSTERDİ:

'Büyük bir yangında vay halimize'

Cebrail Mahallesi, Kırçeşme sokak Gevgeşoğlu apartmanının boşluğunda yangın çıktı. Çıkan yangına İtfaiye ekipleri müdahale etti. Apartmandaki yangın boşluğuna atılan çöplerin sigaradan kaynaklı tutuşarak, yangına sebep olmasıyla kısa sürede olay yerine gelen İtfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

DİBEKOĞLU; “BÜYÜK BİR YANGINDA VAY HALİMİZE”

Cebrail Mahalle Muhtarı İsmail Soner Dibekoğlu, sokağın zaten dar olduğunu üstelik bu dar sokağa Türk Telekom’un kulübesi nedeniyle daha da darlaştırdığını belirterek; “ İtfaiye aracı yangının olduğu sokağa giriş yapamadı. Bunun nedeni de sokak zaten dar üstelik bir de Türk Telekom’un kulübesi var. Bunun normalde aracın girişini engellemeyecek şekilde belirlenerek yapılması gerekiyordu ancak ne yazık ki düşünülmemiş. Burada büyük bir yangın olsa bu yangında itfaiye yangın söndürme aracı giremeyecek ve çok daha büyük felaketlere yol açacak. Kırkçeşme sokağında acilen bir düzenleme yapılarak sokağın genişletilmesi ve bu kulübenin de kaldırılması gerekiyor” dedi.  (Alperen Erkuş)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER