Buruk kutlama!

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 101. olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, koronavirüs önlemleri altında evlerde kutlandı

23 NİSAN'IN 101'NCİ YIL DÖNÜMÜNDE KUTLAMALAR; PANDEMİNİN GÖLGESİNDE GERÇEKLEŞTİ

Buruk kutlama!

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 101. olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, koronavirüs önlemleri altında evlerde kutlandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 101'inci Yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde çelenk sunma töreni Vali Avni Çakır'ın katılımı ile gerçekleştirildi. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen tören, koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırlı katılımla gerçekleştirildi. Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu’nun anıta çelenk koymasıyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sona erdi. Kolluk kuvvetlerinin siren eşliğinde tören geçişi gerçekleştirdi. Saat 11.00 itibariyle Kastamonu Belediye anons sistemleri üzerinden 23 Nisan şarkılarına, çocuklar evlerinin balkonlarından eşlik etti. Törene, Vali Avni Çakır, Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, öğretmen ve idareciler katıldı.(Zehra Beyza Güler)

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER