Burhan Tuzsuz'la devam

Büyük heyecan sona erdi ve Kastamonu Pancar Kooperatifinde başkan belli oldu

Burhan Tuzsuz'la devam

Büyük heyecan sona erdi ve Kastamonu Pancar Kooperatifinde başkan belli oldu. Gazi Stadı'nda geniş bir katılımla gerçekleşen  Kastamonu Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Burhan Tuzsuz ile Hayri Dev’in listelerinin yarıştığı seçimlerde toplam 5 Bin 427 oy kullanıldı. 2 bin 909 oy alan Burhan Tuzsuz yeniden başkan seçilirken diğer başkan adayı Hayri Dev ise, 2 bin 416 oy aldı. Bu sonuçla birlikte mevcut başkan Burhan Tuzsuz, 58'nci olağan genel kurulda tekrar başkan seçildi.

“İLİMİZE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

PANCAR-KOOP’a Tekrardan başkan seçilen Burhan Tuzsuz; “Genel Kurulumuzun tüm ortaklarımıza, üreticilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Görevi devraldığımız günden bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları aynı hızla sürdürüp, ortaklarımıza, ilimize ve ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Herkese teşekkür ederim. Genel kurulumuzun gerçekleşmesinde esnasında bize desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Avni Çakır başta olmak üzere Vali Yardımcılarımıza, Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüze, Milli Eğitim Müdürlüğümüze, İl Emniyet Müdürlüğümüze, İl Jandarma Komutanlığımıza, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, personelimize, genel kurulumuzda emeği herkese ve ortaklarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Hikmet Çalık’ın vefatı sonrasında kooperatif başkanlığına getirilen Burhan Tuzsuz ile Hayri Dev’in listeleri dünkü genel kurulda kooperatif ortaklarının oyuna sunuldu.

Tansiyonun yüksek olması beklenen genel kurulda Emniyet güçleri de büyük önlemler aldı. Jandarma ekipleri de genel kurula destek verdi. Yeşil oy pusulasıyla ortakların karşısına çıkan Burhan Tuzsuz’un yönetiminde Abdullah Yılmaz, Mustafa Kuşçu, Satılmış Demir ve Kemal Yıldırım yer aldı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER