Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

Budamış'ın maliyeti 25 milyon TL'yi geçti

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, geçtiğimiz günlerde düğmeye basılan Budamış Mahallesi’nin kanalizasyon çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu

14 Ocak 2021 Perşembe 10:59
Budamış'ın maliyeti 25 milyon TL'yi geçti
 

BUDAMIŞ’TA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARA DİKKAT ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANI VİDİNLİOĞLU;

Budamış'ın maliyeti 25 milyon TL'yi geçti

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, geçtiğimiz günlerde düğmeye basılan Budamış Mahallesi’nin kanalizasyon çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Bir buçuk yılda alt yapıya toplam 25 milyon TL’lik yatırım yapıldığını belirten Başkan Vidinlioğlu, Budamış Mahallesi’nin alt yapı sorunun çözecek projede çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

“ALT YAPININ ÖNEMİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ”

Budamış Mahallesi’nde geçtiğimiz ay başlayan kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Vidinlioğlu; “12 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke hattı yapımı 500 gün içerisinde tamamlanacak. Yaklaşık 7 milyon TL’lik bir projeden bahsediyoruz. Alt yapının şehirlerin atar damarı olduğunu ifade etmiştim. Geçtiğimiz yıl içerisinde bazı illerimizde felaketler meydana geldi. Alt yapı sıkıntıları gün yüzüne çıktı. Biz alt yapının önemini çok iyi biliyoruz. Bundan dolayıdır ki şehrimizde alt yapı sıkıntısı olan bölgelerde göreve geldiğimiz an itibariyle çalışmalar başlatmıştık. Bugüne kadar alt yapıya 25 milyon TL’lik yatırım yaptık. Alt yapıya yapılan yatırım pek görülmez ama şehir için büyük önem taşır. Budamış Mahallesi’nde İller Bankası Genel Müdürlüğü ve İller Bankası Bölge Müdürlüğümüz ile uyum içerisinde çalıştık. İnşallah bu proje en kısa sürede tamamlanacak. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Tosya yolu mevkiinde örnek bir alt yapı çalışmasını da tamamladıklarını vurguladı. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV