banner38

banner46

banner47

31 Mayıs 2020 Pazar

Bu yıl her zamankinden daha fazla çalışacağız

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, Kastamonu Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Mehmet Leblebicioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan’ı yeni sezon çalışmalarının başlaması nedeniyle ziyaret etti.

05 Nisan 2018 Perşembe 12:19
Bu yıl her zamankinden daha fazla çalışacağız
 

  Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, Kastamonu Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Mehmet Leblebicioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan’ı yeni sezon çalışmalarının başlaması nedeniyle ziyaret etti. İl Özel idaresi Genel sekreterliği makamında yapılan görüşmeye Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kuşkara Köyü Muhtarı Mehmet Leblebicioğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri; Kasaba Köyü Muhtarı Kemal Hamzaoğlu, Dereköyü Muhtarı Hasan Gökşaban, Sahip Köyü Muhtarı İsmail Ayvat, Elmayakası Köyü Muhtarı Mehmet Karslı, Çavundur Köyü Muhtarı Mustafa Metinoğlu katıldı.
Toplantı sonunda bir açıklama yapan Başkan Mehmet Leblebicioğlu; “Genel sekreterimizle yapmış olduğumuz istişarede köylerimizin temel sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunduk. T.Zafer Karahasan hem kişisel hem de kurumsal olarak tüm sorunlarımızda bizim arkamızda, yanımızda yer alarak tüm sorunlarımıza çözüm getirmek adına yapmış olduğu çabalar tüm muhtarlarımızla bilinmekte ve takdir edilmektedir. Bu ziyaret vesilesiyle bir kez daha İl Özel İdaresi’ne yeni sezonda kazasız belasız başarılı bir çalışma sezonu diliyorum” dedi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan ise şöyle konuştu: “Bilindiği gibi bizler İl Özel İdaresi olarak 12 ay, 4 mevsim, 24 saat esasına göre çalışan bir kurumu temsil ediyoruz. Şimdi önümüzde başta kırsal kesim alt yapı hizmetleri olmak üzere yoğun bir çalışma sezonuna başladık. Her sene olduğu gibi bu yılda başta KÖY-DES çalışmaları olmak üzere tüm alt yapı hizmetleri için çok daha fazla çalışacağız. Bunda da kırsal kesimdeki en büyük yardımcılarımız muhtarlarımız olacaktır. Muhtarlar Derneğine yapmış oldukları nezaket ziyareti için teşekkür ediyorum.” 
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV