Bu muhtar başka!

11 Ağustos'ta gerçekleşen sel felaketinin ardından hızlı bir şekilde hareket ederek yardım çağrısında bulunan Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez, yardım ihtiyacının kalmamasıyla birlikte bölgede görev yapan personel ve vatandaşlar için sandviç yapılmasına katkı sunuyor

Bu muhtar başka!

11 Ağustos'ta gerçekleşen sel felaketinin ardından hızlı bir şekilde hareket ederek yardım çağrısında bulunan Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez, yardım ihtiyacının kalmamasıyla birlikte bölgede görev yapan personel ve vatandaşlar için sandviç yapılmasına katkı sunuyor.

Sel felaketinin ardından kısa süre içerisinde organize olarak Kuzeykent Mahallesi Muhtarlığı'nı adeta bir yardım üssüne çeviren Muhtar Çölez, hem mahallesi hem de Kastamonu'nun farklı mahallelerinden gelen vatandaşlarla birlikte bölgeye ciddi miktarda ve paketlenmiş yardım göndermişti.

Yardım çağrısının tamamlanmasının ardından da yine kolları sıvayan Muhtar Çölez, şimdi de gönüllü vatandaşlar ve İl Jandarma Komutanlığı personellerinin  desteğiyle bölgeye  sandviç göndermeye devam ediyor. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER