‘Bölge halkıyla birlikte yoğun çaba sarf ettik’

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, geçtiğimiz Ağustos ayında meydana gelen sel felaketi sonrası görevlendirildiği Çatalzeytin ilçemizde devlet ve milletin el ele vererek yaraların sarılması noktasında çok güzel işler başardığını söyledi.

‘Bölge halkıyla birlikte yoğun çaba sarf ettik’
banner72

11 Ağustos’ta yaşanan sel felaketinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından bölgedeki çalışmaları koordine etmek için Çatalzeytin’de görevlendirilen ve yaklaşık 2 ay süreyle bölgede kalarak gecesini gündüzüne katan Vali Çiçek’e, Çatalzeytin’den anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

Çatalzeytin Kaymakamı Mubin Demirkıran, Belediye Başkanı Ahmet Demir, AK Parti İlçe Başkanı Musa İhsan Uğuz ve İl Genel Meclisi üyeleri, Vali Çiçek’e makamında teşekkür ziyaretinde bulundu. Kaymakam Demirkıran ve beraberindeki heyet, bölgedeki çalışmaları koordine eden ve kısa sürede büyük işler başararak tüm Çatalzeytin halkının gönlünü fetheden Vali Çiçek’e verdiği emekler nedeniyle teşekkür etti.

“DEVLET-MİLLET ELELE, GÜZEL İŞLER BAŞARDIK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Gökmen Çiçek: “Çatalzeytin’de zor ama bir o kadar da güzel günlerim geçti. Devlet millet el ele hep birlikte çok güzel işler başardık. Sel felaketinin yaralarını bir an evvel sarabilmek için İl Özel İdaresi ekiplerimiz ve bölge halkıyla birlikte yoğun çaba sarf ettik. Rabbim bu tür acıları bir daha yaşatmasın. Sizler aracılığıyla ben de tüm Çatalzeytin halkına sevgilerimi ve saygıları gönderiyorum” dedi. (iha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER