Birlikte devir teslim

Kastamonu Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi

Birlikte devir teslim

Kastamonu Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi.  Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongrede 921 geçerli oyun 643’ünü alan Veteriner Hekim Bayram Pehlivan dün Kastamonu Canlı Hayvan Pazarı’nda gerçekleştirilen tören ile görevi Osman Şekercioğlu’ndan devraldı.

Osman Şekercioğlu’na uzun yıllardır birliğe ve Kastamonu hayvancılığına verdiği hizmetlerden ötürü plaket taktim eden Bayram Pehlivan, ilimiz hayvancılığını ileriye taşımak istediklerini söyledi.

Kongre öncesinde üzerinde çalıştıkları projeleri kısa sürede hayata geçirmeyi hedeflediklerini dile getiren Pehlivan, “Hacı Osman Şekercioğlu’na ve yönetimine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum. Bizler üyelerimizi varlık sebebimiz olarak görüyoruz. Bu nedenle üyelerimiz için yapılan yatırım, varlığımıza yapılan yardımdır. Biz bu bilinçle çalışmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Osman Şekerçioğlu ise Bayram Pehlivan ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diledi.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Hayvan pazarında gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından Kastamonu İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği hizmet binasına geçen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek, görev dağılımı yaptı. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER