banner38

Müzik indir

banner46

banner47

09 Temmuz 2020 Perşembe

BEN GÖREVİMİ TAMAMLADIM

Sağlık problemleri nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıklayan Yüksel Aydın, dün parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile veda etti.

24 Haziran 2020 Çarşamba 10:58
BEN GÖREVİMİ TAMAMLADIM
 

Sağlık problemleri nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıklayan Yüksel Aydın, dün parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile veda etti.

“TEŞEKKÜR EDERİM”

Kastamonu’ya, teşkilatına, belediye başkanlarına ve meclis üyelerine teşekkür eden Yüksel Aydın, “Genel başkanımızın takdiriyle yaklaşık 1 buçuk yıl önce il başkanlığına atandım. İyi bir seçim dönemi geçirdik. Milliyetçi Hareket Partisi, Kastamonu’nun nüfus oranında yüzde 73,8’ini yönetme kabiliyetini yakaladı. Kastamonu halkına Milliyetçi Hareket Partisi’ne gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür ederim” dedi.

MHP’nin İl Genel Meclisi oyunun son yerel seçimlerde yüzde 49 binlerden, 90 bine yaklaştığını ifade eden Adın, bu oy oranıyla seçim döneminde gösterdikleri çabanın karşılığını aldıklarını söyledi.

‘Ben Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli beye bana bu onuru yaşattığı için teşekkür ediyorum’ diyen Yüksel Aydın, “En büyük şeref Milliyetçi Hareket Partisi’ne üye olup, üye kalabilmek. Bu onur bize yetiyor” diye konuştu.

“YENİ İL BAŞKANIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

Yeni il başkanının MHP Kastamonu eski milletvekili Emin Çınar’ın olduğunu vurgulayan Yüksel Aydın, “Bizde yeni il başkanımızın yanında olacağız. Koltuklar baki değil. Dün başka bir arkadaşımız vardı. Bugün ben vardım. Ben görevimi tamamladım. Benden sonra Allah nasip ederse Emin Çınar, il başkanımız oldu. Ben önce genel başkanımıza ve genel merkezimize yönetimimiz adına teşekkür ediyorum. Bütün dava arkadaşlarıma, bütün belediye başkanlarımıza, bütün İl Genel Meclisi üyelerimize, bütün Belediye Meclis üyelerimize ve bütün Kastamonu’ya teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“LİDERİMİZİN EMRİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yüksel Aydın ayrıca, ‘Biz liderimizin dizinin dibinde, teşkilatımızın emrinde olmaya devam edeceğiz. Ben Milliyetçi Hareket Partisi’ne üye olarak hizmet etmeye devam edeceğim” yorumunda bulundu.

“GÜCÜ YETMEZ”

Kastamonu Zincir Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Zintaş) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Avni Üster’in yaptığı açıklamalar ile ilgili olarak bir basın mensubunun sorduğu soru üzerine değerlendirmelerde bulunan Yüksel Aydın, haberlerin aynı gün yayınlanmasının farklı algılar oluşturduğunu dile getirerek, “Ağaların, beylerin bu tip mevzularda Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı üzerinde bir etkisi olmaz. Bizim teşkilatımız bunlarla uğraşmaz. Hüseyin Üster’in gücü yetmez” yorumunda bulundu.

“KİME NE SÖYLEDİYSEM ARKASINDAYIM”

Hüseyin Üster’in ‘mikrofon ağız ishali yapar’ yorumuna da değinen Aydın, “Ben 1 buçuk yıldır kime ne söylediysem arkasındayım. Bir yere de gitmiyorum. Yüksel Aydın, burada Kastamonu’da. Kastamonu’ya hizmet etmeye devam edeceğim. Milletimizin verdiği desteğin karşılığını vermemiz lazım. Ama teşkilat hiyerarşisinden çıkmadan, sahada, vatandaşla iç içe olacağım. Sayın il başkanımız Emin Çınar’ı bilgilendirerek veya onun talimatlarına uyarak çalışmaya devam edeceğim. Kastamonu benim bam telim olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Serkan Horuz


Anahtar Kelimeler: BEN GÖREVİMİ TAMAMLADIM

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV