Belediyespor’la şaka olmaz

Kadınlar Hentbol 1.Ligi’ndeki temsilcimiz Kastamonu Belediyesi GSK, kendi evinde ağırladığı Üsküdar Belediyesi’ni müthiş bir mücadelenin sonunda 35-31 mağlup etti.

Belediyespor’la şaka olmaz

 

Kadınlar Hentbol 1.Ligi’ndeki temsilcimiz Kastamonu Belediyesi GSK, kendi evinde ağırladığı Üsküdar Belediyesi’ni müthiş bir mücadelenin sonunda 35-31 mağlup etti. Karşılaşma boyunca başa baş giden mücadeleyi son dakikalarda müthiş baskısıyla kazanan temsilcimiz de galibiyet sonrası keyifler yerindeydi. Belediyespor Antrenörü Hakan Günal maç sonunda mücadelenin hakemlerine yüklendi. 


BELEDİYESPOR ANTRENÖRÜ HAKAN GÜNAL: TÜRKİYE’NİN EN İYİ TAKIMIYIZ

Karşılaşma hakemlerinin verdiği hatalı kararlara değinen Belediyespor Antrenörü Hakan Günal “Bizim için önemli bir maçtı. Üsküdar Belediyesi büyük yatırımlar yapmış tehlikeli bir takım, bugünde ne kadar tehlikeli olduklarını gördük. Buradan şunu belirtmek istiyorum, hakemler bize karşı farklı bir tutumda. Adalet terazilerini kötü bir şekilde kullanıyorlar. Bize çalınan fauller, rakiplere çalınmıyor. Biz Türkiye’nin en iyi takımıyız. Şu an puan durumunda farklı bir tablo var ama bu tablonun sorumlusu oyuncularım değil. Bu tabloya hakemleri de ekleyince iş başka yerlere gidiyor. Biz Avrupa’nın en iyi 28 takımı arasındayız. Bu noktaya hakemler sayesinde gelmedik, geçen senede hakemler sayesinde şampiyon olmadık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER