Müzik indir

28 Ekim 2020 Çarşamba

Belediyespor ciddi potansiyele sahip

• Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Kastamonu Kadın Hentbol Takımı ciddi potansiyele sahip, dikkat çeken bir gelişimleri var. Vestel olarak onları desteklemekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

15 Ekim 2020 Perşembe 10:27
Belediyespor ciddi potansiyele sahip
 

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Vestel, sporu desteklemeye devam ediyor. Voleybol, futbol ve Espor’a yaptığı yatırımlarla ülkenin spor alanındaki gelişimine büyük katkı sağlayan Vestel son olarak Kastamonu Kadın Hentbol Takımı’nın Ana Sponsoru oldu.

Özellikle geçen yıl çeyrek finale kaldığı Avrupa Hentbol Federasyonu Kupasında adından söz ettiren Kastamonu Kadın Hentbol Takımı, Vestel’in desteğiyle başarılarına yenilerini eklemeyi hedefliyor.

Hentboldaki temsilcimiz Kastamonu Belediyespor’un ana sponsoru olan Vestel’in CEO’su Turan Erdoğan konu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Vestel’in her zaman sporla iç içe bir marka olduğuna dikkat çeken Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Bir teknoloji şirketi olarak, ulaşmak istediğimiz kitleye en iyi yaklaştığımız alanlardan biri spor. Öte yandan ülkemizde sporun her alanının, özellikle son yıllarda uluslararası ölçekte büyük başarılar elde eden kadın sporcularımızın gelişmesini istiyoruz. Bu yönde sorumluluk almaya devam edeceğiz. Kastamonu Kadın Hentbol Takımı ciddi potansiyele sahip, dikkat çeken bir gelişimleri var. Vestel olarak onları desteklemekten mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV