banner29
24 Mart 2019 Pazar

‘BEDENİN DİLİ’ VE ‘ENGELSİZ HAYAT’ SEMİNERİ YAPILDI

Tosya ilçemizde, "Bedenin Dili" ve "Engelsiz Hayat" konulu seminerler düzenlendi. Tosya Müftülüğü Konferans Salonu'nda, Tosya Kaymakamlığı tarafından organize edilen, seminerlere Erdoğan Ağırdemir ile Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın eşi Saime Toptan konuşmacı olarak katıldı.

07 Kasım 2018 Çarşamba 09:17
‘BEDENİN DİLİ’ VE ‘ENGELSİZ  HAYAT’ SEMİNERİ YAPILDI
 

Tosya ilçemizde, "Bedenin Dili" ve "Engelsiz Hayat" konulu seminerler düzenlendi. Tosya Müftülüğü Konferans Salonu'nda, Tosya Kaymakamlığı tarafından organize edilen, seminerlere Erdoğan Ağırdemir ile Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın eşi Saime Toptan konuşmacı olarak katıldı. 

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, burada yaptığı konuşmada, Tosya'da kültürel anlamla zenginlik oluşturmak için seminerleri düzenlediklerini söyledi. 

Seminere gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Pişkin, şunları kaydetti: “Tosya'mızda uzun vadede bu tür çalışmalar yapacağız. Bütün bunlar bir zenginliğin bir başka zenginliğe vesile olmasının sonucudur. Biz Tosya'da sadece kütüphaneler açmakla kalmayıp, Tosya'yı bu tür kültürel ve sanatsal etkinliklerin merkezi haline getirme noktasında da sağlam temeller atıyoruz. Kaymakamlığımız tarafından organize edilen 'Bedenin Dili' ve  'Engelsiz Hayat' konulu seminerlerimize gösterilen ilgi ve alaka ne kadar doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Dünyaya, İnsana Saygı Olanak ve Destek Derneği Başkanı Hamit Tosyalı ise seminer sonunda, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin'e ülkemiz insanına yaptığı çalışmalar nedeniyle plaket takdim etti.

Mehmet Ulusoylar/Tosya

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV