Başvurular bugün sona eriyor

İŞKUR Kastamonu İl Müdürlüğü, kamu kurumları bünyesine çalıştırılmak üzere personel alımı için iş ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Başvurular bugün sona eriyor
banner72

İŞKUR TYP kapsamında Kastamonu İl Özel İdaresi’ne de 5 Nisan’da başlayan personel alımı başvuruları bugün sona erecek. Özel İdare, İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınladığı ilana göre personel alımı yapacak. Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 600 personel alımı yapılacak.

Çevre temizliği ve kamusal altyapı yenilenmesi kapsamında geçici olarak istihdam edilecek personellerde aranan şartlar ise şu şekilde; 18 yaşını doldurmuş olmak, kuruma kayıtlı olarak işsiz olmak, SGK kurumlarından emekli aylığı ve malullük aylığı almıyor olmak, herhangi bir okulda öğrenci olmamak.

Kastamonu İl Özel İdaresi’ne İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapacak adayların başvurularını bugün mesai bitimine kadar yapmaları gerekiyor. Adayların başvurularını İŞKUR internet şubesi üzerinden elektronik ortamda veya Alo 170 hattından yapmaları gerekiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER