Başkent EDAŞ'tan hizmet raporu

Başkent EDAŞ, Kastamonu’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu

Başkent EDAŞ'tan hizmet raporu
banner72

Başkent EDAŞ, Kastamonu’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Kastamonu’da yılın ilk 6 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, Kastamonu’da hizmet verdiği 4.652 trafo ve 15.863 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Kastamonu için Merkez, Devrekani, Seydiler, Ağlı, Araç, İhsangazi, Çatalzeytin, Bozkurt, İnebolu, Abana, Doğanyurt, Taşköprü, Hanönü, Tosya, Cide, Şenpazar, Azdavay, Pınarbaşı, Daday ve Küre ilçelerinde 2.458 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 4 pano ile 6 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 67 Km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Kastamonu’da hizmet verdiği 300 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 32 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 668 yeni aydınlatma armatürü ile 24 adet pano ve 12 trafo merkezi montajını da tamamladı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2021 yılının ilk 6 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi. Başkent EDAŞ’ın Kastamonu’da bakım ve yatırım çalışmalarının hız kesmeden süreceği duyuruldu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER