Başkanlar, Kızılcasu'da toplandı

Ak Parti Genel Merkez'inde yapılacak olan ‘Yüz Yüze Yerel Yönetimler Toplantısı’ öncesi, AK Partili İlçe Belediye Başkanları, Şenpazar Kızılcasu Doğa Eğitim Kampı ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelerek, istişare toplantısı gerçekleştirdi

Başkanlar, Kızılcasu'da toplandı

Başkanlar, Kızılcasu'da toplandı

Ak Parti Genel Merkez'inde yapılacak olan ‘Yüz Yüze Yerel Yönetimler Toplantısı’ öncesi, AK Partili İlçe Belediye Başkanları, Şenpazar Kızılcasu Doğa Eğitim Kampı ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelerek, istişare toplantısı gerçekleştirdi.

İstişare Toplantısına, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık,İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay,Küre Belediye Başkanı Salim Turan,Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar ve Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, Şenpazar Kızılcasu Doğa Eğitim Kampı ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelerek, tecrübe paylaşımı ve istişare toplantısı gerçekleştirdi. Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar ve Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya daha önceden planlanan programlarından dolayı toplantıya internet üzerinden olarak katıldı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER