Başkandan, polis kontrol noktalarına ziyaret

BELEDİYE Başkanı Galip Vidinlioğlu, koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde kontrol noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti

Başkandan, polis kontrol noktalarına ziyaret

 

BELEDİYE Başkanı Galip Vidinlioğlu, koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde kontrol noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti. Koronavirüs salgını nedeniyle 19-20 Aralık Cumartesi ve Pazar günlerinde ülke genelinde olduğu gibi şehrimizde de uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına vatandaşlar büyük bir titizlikle uyarken, halkın bu zorlu günlerde mağdur olmaması için büyük bir özveriyle çalışan kamu kurum ve kuruluşları personellerini Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu yalnız bırakmadı.

“BU SIKINTIYI HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

Polis ve jandarma noktalarını ziyaret eden Başkan Vidinlioğlu “Trafik Jandarma ekiplerimiz ve İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polislerimiz ülkemizi etkisi altına alan pandemi sürecinde sağlık çalışanlarımız gibi fedakârca görevlerini yerine getiriyorlar. Bizde görev yapan ekiplerimizi ziyaret ederek kendileriyle sohbet ettik. Kolluk kuvvetlerimize fedakârca çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte bu sıkıntıyı aşacağız. Yeter ki maske, mesafe ve hijyen kuralından asla taviz vermeyelim” dedi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER