Başkan yangınzedeleri unutmadı

BELEDİYE Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, 7 Kasım’da meydana gelen yangında 10 evin zarar gördüğü merkeze bağlı Tepeharman Köyü’nü ziyaret etti

Başkan yangınzedeleri unutmadı


BELEDİYE BAŞKANI VİDİNLİOĞLU; BİR KÖYÜN  YOK OLDUĞU TEPEHARMAN'I ZİYARET ETTİ

Başkan yangınzedeleri unutmadı

BELEDİYE Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, 7 Kasım’da meydana gelen yangında 10 evin zarar gördüğü merkeze bağlı Tepeharman Köyü’nü ziyaret etti. Başkan Vidinlioğlu, kış öncesi ailelere ayakkabı, battaniye, gıda kolisi yardımında bulunurken, çocuklara ise oyuncak hediye etti.

“TESELLİMİZ CAN KAYBI OLMAMASI”

Vidinlioğlu tarafından, Tepeharman Köyü’nde meydana gelen yangında mağdur olan ailelere gereken yardımın yapılması için belediye ekiplerine talimat verilmişti. Bunun üzerine belediye ekipleri tarafından, yangında mağdur olan vatandaşların ihtiyaçlarının bir bölümünü karşılanmıştı. Yaklaşan kış öncesi Tepeharman Köyü’nü ziyaret eden Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, burada vatandaşlar ile sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kastamonu Belediyesi olarak ellerinden geldiğince yangın mağdurlarının yanlarında olacaklarını da sözlerine ekleyen Başkan Vidinlioğlu; “Rabbim hepinizi, ilimizi ve ülkemizi büyük felaketlerden korusun. Tesellimiz can kaybı olmaması. Bizler sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Kastamonu Belediyesi olarak gücümüz yettiğince mağduriyetinizi gidermeye çalıştık ve çalışacağız” dedi. Köyde yaşayan vatandaşlar ise Başkan Vidinlioğlu’na ve belediye ekiplerine ilgilerinden ötürü teşekkür etti. (Haber Servisi)

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER