banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Başkan Tahsin Babaş’a destek

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanları adaylarını açıklamasının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda kendisini bekleyen coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, halkla kucaklaştı.

26 Kasım 2018 Pazartesi 09:46
  Başkan Tahsin Babaş’a destek


Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanları adaylarını açıklamasının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda kendisini bekleyen coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, halkla kucaklaştı. 

“BU BİR GÖNÜL İŞİDİR”

Meydandaki buluşmada konuşan AK Parti Milletvekili Metin Çelik, “Bu bir gönül işidir. Demek ki başkanımız gönüllere girmiş. Kastamonu’da 5 yıldır güzel işler yapmış. Yaklaşık 4,5 yıldır Kastamonu Belediye Başkanımız şehrimize hizmet ediyor. Belediye Başkanı Tahsin bey seçildiğinde güzel hizmetler yapacağımızı vaat etmiştik. Söylediğimiz hiçbir şeyin altında kalmadık. Belediye Başkanımız ekibiyle beraber söylediği gibi, belediye çalışanlarıyla, meclis üyeleriyle, bizlerle, STK’larla, teşkilatımızla birlikte Kastamonu için vaat ettiğimiz gibi canla başla çalıştı. Kastamonu, Türkiye’de belediyecilik hizmetleri anlamında güzel bir noktaya geldi. Üretilen projelerle Türkiye’de en önemli ödülleri alan bir belediye oldu. Özellikle kültürel mirasımızın ayağa kaldırılmasında, temizlik noktasında Türkiye’de her yıl birincilikle tanıştık. Ödül üzerine ödül alan Kastamonu 2018 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edildi. Bütün bunların meyvesini özellikle turizm alanında önümüzdeki yıllarda alacağımızı düşünüyorum. 31 Mart 2019 tarihinde sizlerin desteğiyle Belediye Başkanımız Tahsin Babaş seçildiğinde yeni bir sayfa açacağız ve çok daha büyük projeler ile Kastamonu’muzu tanıştıracağız” dedi.

KÖYLÜ: BABAŞ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

Alana gelen halka teşekkür eden TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü, kısa bir konuşma yaparak, “Tahsin Babaş, kaldığı yerden devam ediyor. İnşallah sonu da iyi olur. Allah mahcup etmesin” diye konuştu.

ÜNLÜ: ALLAH BİRLİĞİMİZİ DAİM KILSIN

Seçimlerin hayırlar getirmesini temenni eden AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ise şunları belirtti: “Bugün yine Kastamonu’muz anlamlı bir gün yaşıyor. İstanbul’dan Sayın Cumhurbaşkanımızın selamını getirdik. Cumhurbaşkanımız ilimizde de Tahsin Babaş ile devam kararı aldı. 2014 yılında devraldığımız AK Belediyecilik bayrağını bugüne kadar onurla, gururla taşıdık. Bundan sonrada inşallah değerli başkanımız ile taşımaya talibiz. Taşımaya devam edeceğiz. Bunu sizler sayesinde gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız Tahsin Babaş, 4,5 yıllık belediye başkanlığı döneminde binin üzerinde projeye imza atarak Kastamonu'yu AK belediyecilik anlayışı ile tanıştırdı. Birbirinden önemli işler yaparak şehrin çehresini değiştirdi. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde çok daha güzel işler yaparak Kastamonu'yu geleceğe taşıyacağız. Başkanımızı şimdiden kutluyoruz. 31 Mart akşamı da yine burada bu mutluluğu paylaşmayı Allah bize nasip etsin. Hep zorlu zamanlarda hep yanımızda oldunuz. Allah birliğimizi daim kılsın. Dualarınızı esirgemeyin”

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV