Başkan Köken’den Kastamonu çıkarması

İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, beraberindeki heyetle Kastamonu ziyareti gerçekleştirecek

Başkan Köken’den Kastamonu çıkarması

İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, beraberindeki heyetle Kastamonu ziyareti gerçekleştirecek. 6 Ağustos Cuma günü Araç ilçesinde kahvaltıyla başlayacak program, Kastamonu Nasrullah camii, Ak Parti İl binası ve esnaf ziyaretlerinin ardından, sırasıyla Daday, Bozkurt ve İnebolu ilçeleri ziyaret edilecek.

Başkan Yardımcısı Cideli hemşerimiz Uz. Dr. İsmail Uysal, Belediye Meclis Üyesi Araçlı hemşerimiz Metin Çırpan, Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri hemşerilerimiz İbrahim Şengül ve Hasan Kara ile Kas-Der Eyüpsultan ilçe Başkanı Hasan Ali Çetin programa eşlik edecek.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Ak Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Cideli hemşerimiz İbrahim Şengül, kadim şehir Kastamonu’muzda kıymetli başkanlarımızı ve dostlarımızı ağırlamaktan son derece mutluyuz. Şeyh Şaban-ı Veli’nin 9 yıl süren eğitimi süresince Eyüpsultan Camii’nde de kürsü şeyhliği yapmış olmasının da çok anlamlı olduğunu belirterek, gelecek nesillere aktarılması ve anlatılması için önemli bir adım da olacaktır dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER