Başkan Çatal'dan Ankara temasları

TAŞKÖPRÜ Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Ankara temasları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Başkan Çatal'dan Ankara temasları

İlk olarak İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onuray Gözütok, İller Bankası Uluslararası İlişkiler Daire Başkanı Şevket Altuğ Taşdemir ve Yatırım Değerlendirme Dairesi Başkanı Kubilay Yılmaz’ı ziyaret eden Çatal, ilçede yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Çatal, ardından ise Çevre Şehircilik Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı İhsan Yiğit ve Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Dr. Fuat Uzun’u ziyaret ederek ilçeye yapılacak projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

AK PARTİ VE MHP KURMAYLARINA SARIMSAK HEDİYE ETTİ

Başkan Çatal ayrıca, Ankara ziyaretinde MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve Genel Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay’ı ve AK Parti Genel Merkezi ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politikalar Kurul Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu’nu ziyaret ederek istişarelerde bulunup, Taşköprü Sarımsağı hediye etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Ankara ziyaretleri kapsamında ilçede yürütülen ve yapılması düşünülen çalışmalarla ilgili kurumları ve siyasi partileri ziyaret ettiklerini söyleyerek ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini, ilçeye daha fazla hizmetin gelmesi için gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. (Hamza Sefa Yılmaz)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER