banner38

Müzik indir

banner46

banner47

09 Temmuz 2020 Perşembe

Barutçuoğlu AVM’nin açılış kapanış saatleri güncellendi

Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Caner Çaycı, Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi olarak 2006 yılından bu yana 14 yıldır Kastamonu halkına güven ve huzur içerisinde alışveriş keyfi yaşatmanın haklı gururunu yaşattıklarını ifade ederek, “Ülkemizin içerisinde bulunduğu Pandemi Süreci (Covit-19) Salgını kapsamında tüm tedbirlerimizi alarak sürecin ilk gününden bu yana hizmetimizi sürdürüyoruz. AVM’mizde kamu sağlığı her şeyin önündedir. Koronavirüsten korunma anlamında kamu otoritelerinin uyarıları ve aldığı önlemleri destekliyoruz. Tüm imkanlarımızı, kamunun aldığı tedbirleri desteklemek ve AVM’lerin bu süreçte güvenli alanlar olma özelliğinin sürdürülebilirliğini sağlamak için seferber ettik” dedi.

26 Haziran 2020 Cuma 10:10
 Barutçuoğlu AVM’nin açılış  kapanış saatleri güncellendi
 

 

Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Caner Çaycı, Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi olarak 2006 yılından bu yana 14 yıldır Kastamonu halkına güven ve huzur içerisinde alışveriş keyfi yaşatmanın haklı gururunu yaşattıklarını ifade ederek, “Ülkemizin içerisinde bulunduğu Pandemi Süreci (Covit-19) Salgını kapsamında tüm tedbirlerimizi alarak sürecin ilk gününden bu yana hizmetimizi sürdürüyoruz. AVM’mizde kamu sağlığı her şeyin önündedir. Koronavirüsten korunma anlamında kamu otoritelerinin uyarıları ve aldığı önlemleri destekliyoruz. Tüm imkanlarımızı, kamunun aldığı tedbirleri desteklemek ve AVM’lerin bu süreçte güvenli alanlar olma özelliğinin sürdürülebilirliğini sağlamak için seferber ettik” dedi.

“Kamu otoriteriyle tam bir uyum içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz” diyen Çaycı’nın açıklaması şöyle: “COVİD-19 salgını ile birlikte sürecin ilk gününden itibaren Alışveriş Merkezimizde ortak alan ve mağazalarımız sağlık dostu ürünler ile dezenfekte edilmekte; kapı kolları, el bantları, Asansör ve WC’ler ise sürekli olarak sterilize edilmektedir. Alışveriş merkezimizin ortak alan havalandırmaları yüzde 100 temiz hava ile çalışmaktadır. Tüm kapı girişlerimizde bulunan dezenfektan stantları, müşterilerimizin kullanımında olup;  çalışan personelimizin ve ziyaretçilerimize kapı girişlerinde ateş ölçümü yaparak maskesiz girişlerine izin vermiyoruz. Maksimum alışveriş süresi standardı getirerek AVM’mize ve mağazalarımıza sınırlı sayıda müşteri kabul ediyoruz. Müşterilerimiz; tüm mağaza ve stantlarımızda fiziksel mesafe kuralına uyarak alışverişlerini yapabilmektedir.

“SİNEMA SALONUMUZ AÇILIYOR”

1 Temmuz tarihi itibari ile tüm önlemleri alarak Barutçuoğlu Sinemaları da faaliyete başlayacaktır. Uzun bir aranın ardından sinemaseverleri yeniden aramızda görecek olmanın sevincini yaşıyoruz. Sinema bölümümüzün de açılması ile alışveriş merkezimizde bulunan işletmelerin yüzde 99’u faaliyete geçmiş olacaktır. İlerleyen süreçte çocuk oyun alanlarının da açılmasını dört gözle beklemekteyiz.

ÇALIŞMA SAATLERİ GÜNCELLENDİ

Tüm ihtiyaçlarınız için Barutçuoğlu AVM sizleri bekliyor. Sizlerin daha rahat ve güven ortamı içerisinde alışverişlerinizi yapabilmeniz adına 1 Temmuz 2020 tarihi itibari ile çalışma saatlerimiz; Açılış: 10.00, Kapanış: 21.00 olarak belirlenmiş olup, 27 ve 28 Haziran tarihlerinde YKS sınavı ve sokağa çıkma kısıtlamaları gereği AVM’miz 27 Haziran Cumartesi günü 15.10 - 22.00 saatleri arasında hizmet verecek olup, 28 Haziran Pazar günü ise AVM'miz kapalı olacaktır. Sağlıklı Günlerde buluşmayı temenni ediyoruz.” (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV