Müzik indir

24 Eylül 2020 Perşembe

Barutcuoğlu AVM, 10.00 ila 20.00 saatleri arasında hizmet verecek

Kastamonu Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Caner Çaycı, Barutcuoğlu AVM’nin yarından itibaren saat 10.00 ila 20.00 saatleri arasında hizmet vereceğini duyurdu.

31 Mayıs 2020 Pazar 11:52
Barutcuoğlu AVM, 10.00 ila 20.00 saatleri arasında hizmet verecek
 


Kastamonu Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Caner Çaycı,  Barutcuoğlu AVM’nin yarından itibaren saat 10.00 ila 20.00 saatleri arasında hizmet vereceğini duyurdu.

Konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle: “Tüm Dünya’yı etkisi altına alan COVİD-19 salgını; Ülkemizi ve İlimizi de büyük ölçüde etkilemiştir. Sürecin ilk gününden itibaren Alışveriş Merkezimiz kapılarını kapatmamış ve saat düzenlemeleri ile değerli Kastamonu halkına hizmetini sürdürmüştür.

28.05.2020 tarihinde Cumhurbaşkanımızın açıklaması ile kapılarını kapatan Avm’lerin 01Haziran 2020 tarihi itibari ile tekrar faaliyete geçeceği bildirilmiştir. 1 Haziran 2020 tarihi itibari kapılarını açmamış olan firmaların da katılması ile birlikte Avm’miz eski günlerine dönecektir. Alışveriş Merkezimiz ilk günden itibaren uzman ekiplerce buharlı sistem ile dezenfekte edilmekte olup, el bantları, kapı girişleri, Asansörler, WC’lerise düzenli olarak sterilize edilmektedir.

Kapı girişlerinde dezenfektan stantları kurulmuş olup, tüm girişlerde Maske kontrolü ve  Ateş ölçümü yapılmaktadır. Kastamonu İl hıfzıssıhha Kurulu tavsiyeleri de dikkate alınarak tedbirlerimiz güncellemiş olup maksimum alışveriş süresi standardı getirerek mağazalarımıza sınırlı sayıda müşteri kabul etmekteyiz. Müşterilerimiz; yoğunluk halinde fiziksel mesafe kuralına uyarak alışverişlerini yapabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için dün olduğu gibi bugün de yine Barutçuoğlu AVM; Sizleri bekliyor. Sizlerin daha rahat ve güven ortamı içerisinde Alışverişlerinizi yapabilmeniz adına 1 Haziran 2020 tarihi itibari ile çalışma saatlerimiz Açılış: 10:00, Kapanış: 20:00 saatleri arasında belirlenmiş olup, sağlıklı günlerde buluşmayı temenni ediyoruz.” (Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV