banner29
24 Mart 2019 Pazar

BAKAN FARUK ÖZLÜ’YE OTOMOBİL DOSYASI

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü dün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret etti.

13 Nisan 2018 Cuma 11:44
BAKAN FARUK ÖZLÜ’YE  OTOMOBİL DOSYASI
 


  Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü dün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Ziyaretle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Ziyaretimizde ilimizle ilgili taleplerimizi sayın bakana ilettik. Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitemiz başta olmak üzere ilimizde yapılacak yeni projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Cenab-ı Hakk'ın izni ve yakaladığımız büyük birliktelikle ilimiz tüm hedeflerine en kısa sürede ulaşacaktır. Sayın Bakanımıza bizlere ve ilimize göstermiş olduğu ilgiden ötürü şükranlarımı sunuyorum” dedi.

BAKAN ÖZLÜ’YE OTOMOBİL DOSYASI

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir ise, Bakan Özlü’ye yerli otomobil fabrikası ile ilgili bir dosya verdiklerini söyledi. Milletvekili Demir, yaptığı açıklamada, “Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü'yü makamında ziyaret ederek Kastamonumuz için Milli Otomobil Fabrikasının talep dosyasını kendisine ilettik. Resmi talebimizi yaptık. Talep etmek, istemek, bizden takdir Sayın Cumhurbaşkanımızdan, Sayın Başbakanımızdan ve Sayın Bakanımızdan. Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV