Bahar temizliği başladı

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, belediye tarafından gerçekleştirilen bahar temizliği çalışmalarını yerinde inceledi

Bahar temizliği başladı

 

BELEDİYE BOŞ SOKAKLARI DEĞERLENDİRDİ;

Bahar temizliği başladı

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, belediye tarafından gerçekleştirilen bahar temizliği çalışmalarını yerinde inceledi. Kastamonu Belediyesi ekipleri, hava sıcaklıklarının artmasıyla cadde ve sokakların temizliğine hız verdi. Ekipler tam kadroyla caddelerde yer aldı. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonu ana caddelerde yıkama faaliyetleri başladı. Çalışmaları ziyaret eden Kastamonu Belediye Başkanı Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi’nin büyük ve güçlü bir aile olduğunu ifade ederken “Bizleri güçlü kılan memlekete duyduğumuz hizmet aşkıdır. Ortak paydamız memlekettir ve hemşehrilelrimize en iyi hizmeti sunabilmektir” diye konuştu.

Belediye ekiplerinin 365 gün boyunca çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünün altını çizen Başkan Vidinlioğlu, “Şehrimizin temizliği için işlerine şevkle sarılan ekiplerimizi ziyaret ettim. Son zamanlarda göstermiş oldukları ekstra performanstan ötürü kendilerine teşekkür ettim. Sahadaki bütün ekiplerimizle hep irtibat halindeyiz. Şehrimizin her noktasında bir çalışma var. Belediye ailemizin her bir ferdinin şehrimizin her köşesinde alın teri var. Ekiplerimiz gerçekten cefakarca çalışmalar yürütüyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Eksiklikleri bir bir gidermeye devam edeceğiz. Sahadaki arkadaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimizden aldığımız güç, şehrimize duyduğumuz aşkla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.  (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER