Azdavay da suyuna sahip çıkıyor

Kastamonu Valiliği tarafından başlatılan ve Vali Avni çakır'ın eşi Bahar Çakır'ın koordinesinde yürütülen “Kastamonu Suyunu Koru” platformunun “Suyuna Sahip Çık Kastamonu” projesi, Azdavay ilçemizde de hayata geçirildi

Azdavay da suyuna sahip çıkıyor

 

Azdavay da suyuna sahip çıkıyor

 

Kastamonu Valiliği tarafından başlatılan ve Vali  Avni çakır'ın eşi Bahar Çakır'ın koordinesinde yürütülen “Kastamonu Suyunu Koru” platformunun “Suyuna Sahip Çık Kastamonu” projesi, Azdavay ilçemizde de  hayata geçirildi.

Su tasarrufu konusunda toplumda bilinç oluşturulması amacıyla başlatılan proje kapsamında İlçemizde stant kurularak vatandaşlar, proje konusunda bilgilendirildi ve broşür ve magnet dağıtımı gerçekleştirildi.

 

Kaymakam  Melih Aydoğan ve eşi Ceren Aydoğan ile beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Adem Uğurlu, İlçe Emniyet Amiri Şenol Demirata, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yasin Akgöz, SYDV Müdürü Sedat Bahçacıoğlu, kurulan "Suyuna Sahip Çık Kastamonu" standını ziyaret etti. Broşür ve magnet dağıtımına katılan Kaymakam ve eşi vatandaşları bilinçli su tüketimi konusunda bilgilendirdi. Akabinde ilçe halk pazarını ziyaret eden Kaymakam Melih Aydoğan ve beraberindekiler, vatandaşlarımızı proje konusunda bilgilendirip proje materyallerinin dağıtımını gerçekleştirdi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER