banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
23 Mayıs 2019 Perşembe

Ankara Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı: Nerede bir yenilik var biz oradayız

Ankara Mobilyacılar Odası öncülüğünde yaklaşık 150 esnafın katılımıyla Kastamonu'ya gelen Siteler esnafı; bu tür organizasyonlardan memnun olduklarını, yeni teknoloji ve son mobilya ve ahşap trendlerini yerinde görme imkanı bulduklarını, ülkenin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak için her zaman gördüklerinin daha iyisini yapmaya çalıştıklarını söylediler. Fuar organizasyonuna esnafların ilgisi yoğundu. El işi mobilya ve ahşabın ağırlıkta olduğu fuar ziyaretine rekor sayıda mobilyacı esnaf ve sanatkâr ustalar katıldı.

09 Ekim 2018 Salı 10:37
Ankara Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı: Nerede bir yenilik var biz oradayız
 

Ankara Mobilyacılar Odası öncülüğünde yaklaşık 150 esnafın katılımıyla kastamonu/" title="Kastamonu">Kastamonu'ya gelen Siteler esnafı; bu tür organizasyonlardan memnun olduklarını, yeni teknoloji ve son mobilya ve ahşap trendlerini yerinde görme imkanı bulduklarını, ülkenin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak için her zaman gördüklerinin daha iyisini yapmaya çalıştıklarını söylediler. Fuar organizasyonuna esnafların ilgisi yoğundu. El işi mobilya ve ahşabın ağırlıkta olduğu fuar ziyaretine rekor sayıda mobilyacı esnaf ve sanatkâr ustalar katıldı.

Konuya ilişkin olarak Ankara Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı yaptığı açıklamada; “Nerede bir yenilik var biz oradayız. Ülkemizdeki tüm fuarlara esnaflarımızı götürmemizdeki gayemiz fuarlarda üyelerimizin, mobilya da dünyadaki en son trendleri takip etmesi, meslekle ilgili ürün ya da hizmetlerdeki teknolojik gelişmeleri görmesi, bilgi ve yenilikleri yerinde tespit edebilmesidir. Amacımız esnaf ve sanatkârlarımızın önünün açılması ufkunun genişlemesi ve rekabet gücünün artırılmasıdır. Uluslararası ticaretin çok hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde, fuarların önemi de vazgeçilmez bir şekilde artmaktadır. Fuarlar, büyük bir titizlikle yürütülen çalışmaların ve büyük emekler sonucu elde edilen ilk ürünlerin ve son teknolojilerin sergilendiği yerlerdir. Bu özelliklerinden dolayı fuarlar, ekonomik ve sosyal hayatın bir aynası olduğu gibi aynı zamanda dış ekonomik ilişkilerin de bir göstergesidirler.

Ankara Siteler Mobilyacı Esnaf ve Sanatkar ustalarımız ile ziyaret etmiş olduğumuz Kastamonu ilimizi, bizlere yakından tanımamız hususunda yardımcı olan Kastamonu Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Ergün Can'a ilgi ve alakasından dolayı yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına çok teşekkür ederim” dedi.

Taklacı, günümüzde en önemli pazarlama yöntemlerinden birisi olarak kabul edilebilecek ihtisas fuarları, işletmelerin teknolojik yenilikleri takip edebilme ve üretim yapma biçimlerini bu doğrultuda geliştirebilmelerini sağlamalarının yanı sıra işletmelere rakiplerini ve ürünlerini analiz etme olanağını da sağlayacağının üzerinde durdu.

Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı; “Kişi sınırlamamız yok. Türkiye'de ve dünyada sektörümüzü ilgilendiren, ustalarımızın, sanatkarlarımızın görmeye ihtiyaç duydukları tüm fuarlara katılım gerçekleştiriyoruz. İsteyen her esnafımız odamıza başvurup tüm organizasyon ve etkinliklerimize katılabilir. Esnaf ve sanatkarlarımızdan, ustalarımızdan ricamız, değerli vakitlerini biraz olsun ayırıp etkinliklerimize katılmalarıdır. Türkiye'nin en etkin odalarındanız. Buna rağmen biz katılımı en üst düzeye çıkarmak istiyoruz” diyerek, fuara katılan katılımcı ve ziyaretçi üyelere, organizasyona destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

Ayrıca fuar ziyareti için toplanan siteler esnafı, başta Hz.Pir Şeyh Şaban-ı Veli ve Kastamonu ilimizde bulunan birçok türbe ziyaretinde bulundu. (Sondakika)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV