banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Şubat 2019 Pazar

ANKARA HİPODROMU’NDA ATLAR ŞEHİT ŞERİFE BACI İÇİN YARIŞACAK

Kastamonulu hemşerimiz İlyas İlbey ve Yasemin İnce, Kastamonu’yu ziyaret etti. Şehit Şerife Bacı adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından Ankara’da bu yıl ilki düzenlenecek at yarışlarına il protokolünü ve Kastamonu halkını davet eden İlbey, yarış hakkında bilgi verdi.

12 Ekim 2018 Cuma 13:02
 ANKARA HİPODROMU’NDA ATLAR  ŞEHİT ŞERİFE BACI İÇİN YARIŞACAK
 

 

Kastamonulu hemşerimiz İlyas İlbey ve Yasemin İnce, Kastamonu’yu ziyaret etti. Şehit Şerife Bacı adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından Ankara’da bu yıl ilki düzenlenecek at yarışlarına il protokolünü ve Kastamonu halkını davet eden İlbey,  yarış hakkında bilgi verdi.

25 Ekim Perşembe günü saat 16.00’da Ankara Hipodromu’nda düzenlenecek yarışlar hakkında bilgi veren sanatçı ve Türkiye Jokey Kulübü Üyesi İlyas İlbey, “Bu ulusal bir yarış. Tüm ülkeye hitap edecek ve TJK TV’de naklen yayınlanacak. Bu vesileyle de yarış öncesi ve sonrası canlı yayınlar, röportajlar yapılarak hem Şehit Şerife Bacı’yı hem de Kastamonu’yu tanıtmak için çabalayacağız. Şehit Şerife Bacı Kastamonu’nun bir değeri. İlimizi tanıtma fırsatımız doğacak. Bu yarışta kazananlara yaklaşık 600 Bin TL ödül dağıtımı olacak. Bir o kadarda tanıtıma harcama yapılacak. Buraya gelmemizdeki amaç, Sayın Valimizi, Belediye Başkanımızı, Ticaret Odası Başkanımızı, şehrimizin ileri gelenlerini ve halkı davet etmek. Hep beraber bu değerimize sahip çıkarak, yükseltelim. Sadece manevi destek bekliyoruz. Kastamonu olarak o gün orada olalım. Bu yarış ilk olacak ve bundan sonrada geleneksel hale gelecek. Türkiye Jokey Kulübü tarafından yarış programına alındı.

“KASTAMONU’YU TANITMAK İSTİYORUM”

Biz Türkiye Jokey Kulübü olarak her tarafta düzenlenen bu tür yarışlara destek veriyoruz. Daha önceden de Kastamonu’da düzenlenen at yarışlarına destek verdik. Bu tür yarışlar için kulübümüze talepte bulunurlarsa, destek oluruz. Şehit Şerife Bacı, Kastamonu’nun bir değeridir. Hazır biz bu yarışmayı tertiplenmişken, gelin bize manevi destek verin. Ayrıca orada yöresel ürünlerimizi sergileyip, Kastamonu’yu tanıtalım. Hipodroma binlerce insan geliyor. Onlara Şehit Şerife Bacı’yı ve Kastamonu’yu tanıtmak istiyorum. Kastamonu kamuoyu da sahip çıkarsa, bu Kastamonu için bir değer olur” dedi. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV