banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
25 Mayıs 2019 Cumartesi

AK Parti’nin Kastamonu Belediye Başkan Adayı TAHSİN BABAŞ

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde belediye başkan adaylarını tanıtan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kastamonu Belediye Başkan Adayının Mevcut Belediye Başkanı Tahsin Babaş olduğunu açıkladı.

26 Kasım 2018 Pazartesi 09:51
  AK Parti’nin Kastamonu Belediye Başkan Adayı  TAHSİN BABAŞ31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde belediye başkan adaylarını tanıtan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kastamonu Belediye Başkan Adayının Mevcut Belediye Başkanı Tahsin Babaş olduğunu açıkladı. 
İstanbul Haliç Kongre Merkezinde yapılan aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, sahneye AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik ile Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Eda Yamalı Şen ve AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Kalafat’ı davet etti. Davetin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti’nin Kastamonu Belediye Başkan adayları olduğunu açıkladı.

Tekrar aday gösterilmesinin ardından bir açıklama yapan Tahsin Babaş, “Memleketimize ve hemşehrilerimize hizmet aşkı ile 2014 yılında çıktığımız kutlu yolda hemşehrilerimizin takdirini kazanan çok önemli hizmetleri Kastamonumuza sunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 
Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile bir kez daha AK Partimizin Kastamonu Belediye Başkan Adayı olarak hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız. Rabbim ömür; hemşehrilerim destek verdiği sürece Kastamonumuza; tevazu, samimiyet ve gayret ile ‘Önce Millet, Önce Memleket’ diyerek hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar hemşehrilerimizle kurduğumuz gönül bağını hiçbir zaman koparmayarak inşallah yeni dönemde de ‘Gönül Belediyeciliğinin’ en güzel örneklerini ortaya koyacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

TAHSİN BABAŞ'IN ÖZ GEÇMİŞİ 

Tahsin Babaş, 1967 yılında Kastamonu’da doğdu. 

İlk, orta ve lise eğitimini Kastamonu’da tamamlayan, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Babaş, Kastamonu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programı'nı da bitirdi.

Kastamonu Belediyesinde 1989 yılında memuriyete başlayan Babaş, çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2013 yılına kadar Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri ile Fen İşleri Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Babaş, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti'nin adayı olarak Kastamonu Belediye Başkanlığına seçildi.

Belediye başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projelerle çeşitli alanlarda ödüller alan Babaş, evli ve bir çocuk babasıdır. (iha-aa)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV